Promena Gargoyla

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Jackouback
Nováček
Posts: 19
Joined: 16:23 26. May 2008

Promena Gargoyla

Post by Jackouback »

Custe. Promena Gargoyla ma nejaky "snizeny zraneni". Jaksi taksi sme to otestovali a kdyz se do me busilo pestma tak sem pohltil uplne vsechno i pecky za 18. Jakmile sem sel ale proti meci, tak sem nepohltil absolutne nic. Tazi se tedy jak je to delany. Jestli je to pohlceni jenom na urcitej typ zraneni a jestli jo tak s jakyma muzu pocitat ze pohltim. Mohlo se taky stat ze kriticka ignoruje pohlceni? Predem diky za vysvetleni.

P.S. Timto bych chtel podekovat za stinovy zraneni. Ta kritika byla vazne svestka. :wink:
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Promena Gargoyla

Post by pepa48 »

No pohlcení zranění je děaný tak, že to pohltí určitej počet zranění (5, 10, 15...atd) od zbraně určitýho typu vylepšení takže např. +1, +2, +3...až po úplně všechny zbraně. Jak je to ale přesně nastavený u gargoyly to nevim, to by se měl vyjádřit spíš někdo z wb, kdo to nastavoval.
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Re: Promena Gargoyla

Post by OneIceOne »

Normální proměna v g. má 15/+1...tzn. zbran +1 a vejš nepohltíš v této formě. Nevim zda jsou dělany nějaké změny na th přímo.

Epická proměna na g. je na tom výrazne lépe 25/+7, 25/- bodné, ale chce to 11 lvl shta (muzu se mejlit)
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Locked