P.S. Timto bych chtel podekovat za stinovy zraneni. Ta kritika byla vazne svestka.
Promena Gargoyla
-
Jackouback
- Nováček
- Posts: 19
- Joined: 16:23 26. May 2008
Promena Gargoyla
Custe. Promena Gargoyla ma nejaky "snizeny zraneni". Jaksi taksi sme to otestovali a kdyz se do me busilo pestma tak sem pohltil uplne vsechno i pecky za 18. Jakmile sem sel ale proti meci, tak sem nepohltil absolutne nic. Tazi se tedy jak je to delany. Jestli je to pohlceni jenom na urcitej typ zraneni a jestli jo tak s jakyma muzu pocitat ze pohltim. Mohlo se taky stat ze kriticka ignoruje pohlceni? Predem diky za vysvetleni.
P.S. Timto bych chtel podekovat za stinovy zraneni. Ta kritika byla vazne svestka.
P.S. Timto bych chtel podekovat za stinovy zraneni. Ta kritika byla vazne svestka.
Re: Promena Gargoyla
No pohlcení zranění je děaný tak, že to pohltí určitej počet zranění (5, 10, 15...atd) od zbraně určitýho typu vylepšení takže např. +1, +2, +3...až po úplně všechny zbraně. Jak je to ale přesně nastavený u gargoyly to nevim, to by se měl vyjádřit spíš někdo z wb, kdo to nastavoval.
Re: Promena Gargoyla
Normální proměna v g. má 15/+1...tzn. zbran +1 a vejš nepohltíš v této formě. Nevim zda jsou dělany nějaké změny na th přímo.
Epická proměna na g. je na tom výrazne lépe 25/+7, 25/- bodné, ale chce to 11 lvl shta (muzu se mejlit)
Epická proměna na g. je na tom výrazne lépe 25/+7, 25/- bodné, ale chce to 11 lvl shta (muzu se mejlit)
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.