Page 1 of 1

Velký balíček portrétov

Posted: 20:12 25. Jun 2008
by Skipp
Som si ho stiahol až teraz zo stranky thalie . Stiahol ,rozbalil, skopol do adresara Portraits kde sa všetkých tých vyše tisíc TGA súborov z mixovalo s ďalšími 1000 a tak som sa tešil celkom peknej zbierke portrétov uskladnených v jednej zložke ktorú mi otvára asi 3 sekundy :)
No ale k veci...šiel som do hry ,ale nie do sveta ,ale tvorby novej postavy aby som si mohol pozrieť nové portréty a tam sa našiel dovod napísania tohto ukecaného príspevku : Všecky nové portréty sú neni portrétmi ale iba bielymi plátnami. Teda sú tam ale neni sú tam :roll: Každý jeden obraz nemá obrázok...a teda je biely...ako keď si predstavíme čistý výkres, na ktorý sa ešte len chystáme malovať.

Re: Velký balíček portrétov

Posted: 20:42 25. Jun 2008
by Zyga
To je divny, me fungujou normalne

Re: Velký balíček portrétov

Posted: 20:45 25. Jun 2008
by Lord_Berserk
je fakt ze par je jich podelanejch jak rika Skipp... a sou i votoceny vzhuru nohama, asi nekdo blbe vyrobil :)

Re: Velký balíček portrétov

Posted: 20:51 25. Jun 2008
by Neithan1
Ale moj obrazok napriklad nevidi tiez a pritom ostatnym aj mne sa zobrazuje normalne, takze problem bude inde.

Re: Velký balíček portrétov

Posted: 20:54 25. Jun 2008
by Skipp
Podotýkam ,že keď si portréty prezerám vo windowse v ACDsee tak neni žiadny problém, žiadne biele obrázky ani poprevracané naopak jak je to u Berserkra