Page 1 of 1
Přechod
Posted: 11:36 27. Jun 2008
by Phantorris
Přechod ve stokách pod východní branou na severu v pravo do stok pod šlechtickou čtvrtí nefunguje. Aspoň mě to dělá to, že když dam aby šel do další lokace a postava tam přijde tak se otoči o 180° a stoji a cumi. Když jsem to zkoušel manualně klavesnici tak nic, jako by tam žádnej přechod nebyl.
Re: Přechod
Posted: 16:35 08. Sep 2008
by nomis_b
Do dilen v hagolou se sice da dostat, ven se vsak neda dostat vlastni silou ):
na odemknuti dveri to vyzaduje specielni klic, tusim ze duergari, ael ten moje knezka nevlastni. takze je tam samotinka zavrena mezi hnusnymi nemytymi duergary

Re: Přechod
Posted: 16:53 08. Sep 2008
by George
nomis_b wrote:Do dilen v hagolou se sice da dostat, ven se vsak neda dostat vlastni silou ):
na odemknuti dveri to vyzaduje specielni klic, tusim ze duergari, ael ten moje knezka nevlastni. takze je tam samotinka zavrena mezi hnusnymi nemytymi duergary

Další drowka, co se chytla do pasti.. vítej v klubu

Re: Přechod
Posted: 10:19 09. Sep 2008
by DenGrasse
Phantorris wrote:Přechod ve stokách pod východní branou na severu v pravo do stok pod šlechtickou čtvrtí nefunguje. Aspoň mě to dělá to, že když dam aby šel do další lokace a postava tam přijde tak se otoči o 180° a stoji a cumi. Když jsem to zkoušel manualně klavesnici tak nic, jako by tam žádnej přechod nebyl.
to vypadá že cílovej point transferu je omylem nastavený na ten samý přechod namísto toho na druhé straně...