Přechod
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Přechod
Přechod ve stokách pod východní branou na severu v pravo do stok pod šlechtickou čtvrtí nefunguje. Aspoň mě to dělá to, že když dam aby šel do další lokace a postava tam přijde tak se otoči o 180° a stoji a cumi. Když jsem to zkoušel manualně klavesnici tak nic, jako by tam žádnej přechod nebyl.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Přechod
Do dilen v hagolou se sice da dostat, ven se vsak neda dostat vlastni silou ):
na odemknuti dveri to vyzaduje specielni klic, tusim ze duergari, ael ten moje knezka nevlastni. takze je tam samotinka zavrena mezi hnusnymi nemytymi duergary
na odemknuti dveri to vyzaduje specielni klic, tusim ze duergari, ael ten moje knezka nevlastni. takze je tam samotinka zavrena mezi hnusnymi nemytymi duergary
A zase se craftí...
Re: Přechod
Další drowka, co se chytla do pasti.. vítej v klubunomis_b wrote:Do dilen v hagolou se sice da dostat, ven se vsak neda dostat vlastni silou ):
na odemknuti dveri to vyzaduje specielni klic, tusim ze duergari, ael ten moje knezka nevlastni. takze je tam samotinka zavrena mezi hnusnymi nemytymi duergary
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Přechod
to vypadá že cílovej point transferu je omylem nastavený na ten samý přechod namísto toho na druhé straně...Phantorris wrote:Přechod ve stokách pod východní branou na severu v pravo do stok pod šlechtickou čtvrtí nefunguje. Aspoň mě to dělá to, že když dam aby šel do další lokace a postava tam přijde tak se otoči o 180° a stoji a cumi. Když jsem to zkoušel manualně klavesnici tak nic, jako by tam žádnej přechod nebyl.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...