Chybí textura
Chybí textura
Dorenský hvozd u Ivory: Jelínek - chybí textura (je bílej)
Severní vřesoviště - cesta: Sova - to samý
zpozoroval to ještě někdo nebo to byl jen můj blbej load?
Severní vřesoviště - cesta: Sova - to samý
zpozoroval to ještě někdo nebo to byl jen můj blbej load?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Chybí textura
Ja to mam bez problemu. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Chybí textura
je to chyba nastaveni tvy grafiky....nejsi jedinej komu se to stalo 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Chybí textura
Me obcas blbnou i NPC vetsinou se to spravi s relogem, si restartem myho komplu.
Proste je grafika lina hledat kde je textura zrovna ulozena
Proste je grafika lina hledat kde je textura zrovna ulozena
A zase se craftí...
Re: Chybí textura
Zkusil bych nové ovladače na grafickou kartu. Nedávno jsem měl podobnej problém s texturama staveb a bylo to právě tím.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Chybí textura
A když už jsme to zmínili, což takhle přejmenovat všechny dorenské jelínky na koloušky?
Takhle mi to pravidelně na obrazovce evokuje slivovici.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Chybí textura
Tak asi mám podobnej problém jako Igor, teda zatím nic co bych viděl ve hře. Procházel jsem toolset a zkoušel navrhnout novej vzhled zbroje, aby to opravdu ladilo, přidal jsem postavě i křídla. Sice přidali plno novejch vzhledů křídel, ale u 60% z nich nevidím texturu, to samé platí o všech vzhledech CEP zbraní. Nemohl by se někdo podívat, jestli má stejnej problém, nebo je to jen u mě? NWN jsem reinstaloval dneska ráno, jen jsem použil starej override.
Ještě mě napadlo, že by to mohl bejt novej CEP, měl se instalovat na čisté nwn, nebo to požaduje i předešlou verzi?
edit: nebo nastavením modulu, vytvořil jsem si lokaci a podle rady pana Kučíka jsem přidal cep haky a tlk, haky thalie jsem nepřidával
Ještě mě napadlo, že by to mohl bejt novej CEP, měl se instalovat na čisté nwn, nebo to požaduje i předešlou verzi?
edit: nebo nastavením modulu, vytvořil jsem si lokaci a podle rady pana Kučíka jsem přidal cep haky a tlk, haky thalie jsem nepřidával
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Chybí textura
Ono zalezi pokud vim i na poradi hak souboru. Jses si jistej ze je mas ve spravnem poradi?
Isabel
Re: Chybí textura
To jsem si spíš jistej, že jsem je do toho modulu házel jak mi přišli pod ruku, no zkusim znova a uvidíme.
edit: Tak aspoň už vím, že je to opravdu CEPem, když do modulu nepřidám HAKy, tak se ten druh křídel vůbec nezobrazí. Jak ale zjistim v jakym pořadí to mám do toho modulu nacpat je opravdu záhada. No chvíli budu testovat a raději půjdu na pivku, pro jistotu stahuju cep s instalátorem, ale s mojim oblíbenym kámošem FUPem to bude trvat asi 15h
edit: Tak aspoň už vím, že je to opravdu CEPem, když do modulu nepřidám HAKy, tak se ten druh křídel vůbec nezobrazí. Jak ale zjistim v jakym pořadí to mám do toho modulu nacpat je opravdu záhada. No chvíli budu testovat a raději půjdu na pivku, pro jistotu stahuju cep s instalátorem, ale s mojim oblíbenym kámošem FUPem to bude trvat asi 15h
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Chybí textura
Je to sproste ukradeny z jinyho fora, ale pokud se to nekomu hodi?
I am working on a new mod, and want to use CEP, is this the order you place the Hak files in the mod?
cep2_top_v21
cep2_custom.hak
cep2_add_Phenos5
cep2_add_Phenos4
cep2_add_Phenos3
cep2_add_Phenos2
cep2_add_Phenos1
cep2_add_sb_v1
cep2_core6
cep2_core5
cep2_core4
cep2_core3
cep2_core2
cep2_core1
cep2_core0
Je dulezite mit haky v tomto poradi.
Presnejsi info http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... il&id=7478
I am working on a new mod, and want to use CEP, is this the order you place the Hak files in the mod?
cep2_top_v21
cep2_custom.hak
cep2_add_Phenos5
cep2_add_Phenos4
cep2_add_Phenos3
cep2_add_Phenos2
cep2_add_Phenos1
cep2_add_sb_v1
cep2_core6
cep2_core5
cep2_core4
cep2_core3
cep2_core2
cep2_core1
cep2_core0
Je dulezite mit haky v tomto poradi.
Presnejsi info http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... il&id=7478
Isabel
Re: Chybí textura
ehm muze nekdo nejak strucne shrnout, co vsechno musim udelat, abych se dostal k novy palete?
v toolu sem nikdy moc nedelal a kdyz uz, tak sem otevral akorat cep modul, co byl prednastavenej...
to je dobre nebo spatne? nejak se v tom ztracim
v toolu sem nikdy moc nedelal a kdyz uz, tak sem otevral akorat cep modul, co byl prednastavenej...
to je dobre nebo spatne? nejak se v tom ztracim
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Chybí textura
1. otevres toolset
2. bud vytvoris novy modul nebo otevres existujici nejlip cepv2_starter_module
3. kliknes na Upravy => Vlastnosti modulu
4.vyberes zalozku Vlastni obsah
5.pomoci "Posunout nahoru, dolu, odebrat, pridat" nastavis haky tak jak jsem uz psal
6.nastavis Uzivatelsky tlk soubor na: cep21_v1 a das OK
PS: je to nastaveni pro CEP2,1 ne pro Thalii
(doufam ze je to tak spravne uz jsem delsi dobu v toolsetu nedelal
)
2. bud vytvoris novy modul nebo otevres existujici nejlip cepv2_starter_module
3. kliknes na Upravy => Vlastnosti modulu
4.vyberes zalozku Vlastni obsah
5.pomoci "Posunout nahoru, dolu, odebrat, pridat" nastavis haky tak jak jsem uz psal
6.nastavis Uzivatelsky tlk soubor na: cep21_v1 a das OK
PS: je to nastaveni pro CEP2,1 ne pro Thalii
(doufam ze je to tak spravne uz jsem delsi dobu v toolsetu nedelal
Isabel
Re: Chybí textura
tak az na posledni bod sem to delal spravne
dik
dik
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Chybí textura
Jenže to, co je výš jsou jen haky CEPu 2. Jaara by mohl říct aktuální pořadí haků v modulu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.