Page 1 of 1
Chybí textura
Posted: 23:32 04. Aug 2008
by igor
Dorenský hvozd u Ivory: Jelínek - chybí textura (je bílej)
Severní vřesoviště - cesta: Sova - to samý
zpozoroval to ještě někdo nebo to byl jen můj blbej load?
Re: Chybí textura
Posted: 23:55 04. Aug 2008
by Daanri
Ja to mam bez problemu.

Re: Chybí textura
Posted: 08:21 05. Aug 2008
by Kiri
je to chyba nastaveni tvy grafiky....nejsi jedinej komu se to stalo

Re: Chybí textura
Posted: 08:46 05. Aug 2008
by nomis_b
Me obcas blbnou i NPC vetsinou se to spravi s relogem, si restartem myho komplu.
Proste je grafika lina hledat kde je textura zrovna ulozena

Re: Chybí textura
Posted: 09:22 05. Aug 2008
by Shifter
Zkusil bych nové ovladače na grafickou kartu. Nedávno jsem měl podobnej problém s texturama staveb a bylo to právě tím.
Re: Chybí textura
Posted: 13:32 05. Aug 2008
by Žorž
A když už jsme to zmínili, což takhle přejmenovat všechny dorenské jelínky na koloušky?

Takhle mi to pravidelně na obrazovce evokuje slivovici.
Re: Chybí textura
Posted: 18:10 06. Aug 2008
by Shifter
Tak asi mám podobnej problém jako Igor, teda zatím nic co bych viděl ve hře. Procházel jsem toolset a zkoušel navrhnout novej vzhled zbroje, aby to opravdu ladilo, přidal jsem postavě i křídla. Sice přidali plno novejch vzhledů křídel, ale u 60% z nich nevidím texturu, to samé platí o všech vzhledech CEP zbraní. Nemohl by se někdo podívat, jestli má stejnej problém, nebo je to jen u mě? NWN jsem reinstaloval dneska ráno, jen jsem použil starej override.
Ještě mě napadlo, že by to mohl bejt novej CEP, měl se instalovat na čisté nwn, nebo to požaduje i předešlou verzi?
edit: nebo nastavením modulu, vytvořil jsem si lokaci a podle rady pana Kučíka jsem přidal cep haky a tlk, haky thalie jsem nepřidával
Re: Chybí textura
Posted: 18:52 06. Aug 2008
by Morendred
Ono zalezi pokud vim i na poradi hak souboru. Jses si jistej ze je mas ve spravnem poradi?
Re: Chybí textura
Posted: 19:18 06. Aug 2008
by Shifter
To jsem si spíš jistej, že jsem je do toho modulu házel jak mi přišli pod ruku, no zkusim znova a uvidíme.
edit: Tak aspoň už vím, že je to opravdu CEPem, když do modulu nepřidám HAKy, tak se ten druh křídel vůbec nezobrazí. Jak ale zjistim v jakym pořadí to mám do toho modulu nacpat je opravdu záhada. No chvíli budu testovat a raději půjdu na pivku, pro jistotu stahuju cep s instalátorem, ale s mojim oblíbenym kámošem FUPem to bude trvat asi 15h

Re: Chybí textura
Posted: 21:45 06. Aug 2008
by Morendred
Je to sproste ukradeny z jinyho fora, ale pokud se to nekomu hodi?
I am working on a new mod, and want to use CEP, is this the order you place the Hak files in the mod?
cep2_top_v21
cep2_custom.hak
cep2_add_Phenos5
cep2_add_Phenos4
cep2_add_Phenos3
cep2_add_Phenos2
cep2_add_Phenos1
cep2_add_sb_v1
cep2_core6
cep2_core5
cep2_core4
cep2_core3
cep2_core2
cep2_core1
cep2_core0
Je dulezite mit haky v tomto poradi.
Presnejsi info
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... il&id=7478
Re: Chybí textura
Posted: 22:11 06. Aug 2008
by Aznar
ehm muze nekdo nejak strucne shrnout, co vsechno musim udelat, abych se dostal k novy palete?
v toolu sem nikdy moc nedelal a kdyz uz, tak sem otevral akorat cep modul, co byl prednastavenej...
to je dobre nebo spatne? nejak se v tom ztracim

Re: Chybí textura
Posted: 23:11 06. Aug 2008
by Morendred
1. otevres toolset
2. bud vytvoris novy modul nebo otevres existujici nejlip
cepv2_starter_module
3. kliknes na Upravy => Vlastnosti modulu
4.vyberes zalozku Vlastni obsah
5.pomoci "Posunout nahoru, dolu, odebrat, pridat" nastavis haky tak jak jsem uz psal
6.nastavis Uzivatelsky tlk soubor na: cep21_v1 a das OK
PS: je to nastaveni pro CEP2,1 ne pro Thalii
(doufam ze je to tak spravne uz jsem delsi dobu v toolsetu nedelal
)
Re: Chybí textura
Posted: 08:20 07. Aug 2008
by Aznar
tak az na posledni bod sem to delal spravne
dik

Re: Chybí textura
Posted: 10:32 07. Aug 2008
by kucik
Jenže to, co je výš jsou jen haky CEPu 2. Jaara by mohl říct aktuální pořadí haků v modulu.