UMD a svitky
Posted: 11:25 30. Aug 2008
Chtěl bych se zeptat na současné/zamýšlené nastavení UMD a čarozpytu. Na fóru jsem četl, že čtení svitků není, oproti NWN, založeno pouze na UMD. Je to stále tak? Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, podle čeho se určuje, jestli svitek mohu úspěšně přečíst?
Ostatní vlastnosti UMD jsou ponechány?
Předem moc děkuji za odpověď.
Ostatní vlastnosti UMD jsou ponechány?
Předem moc děkuji za odpověď.