Chtěl bych se zeptat na současné/zamýšlené nastavení UMD a čarozpytu. Na fóru jsem četl, že čtení svitků není, oproti NWN, založeno pouze na UMD. Je to stále tak? Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, podle čeho se určuje, jestli svitek mohu úspěšně přečíst?
Ostatní vlastnosti UMD jsou ponechány?
Předem moc děkuji za odpověď.
UMD a svitky
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: UMD a svitky
Pouziva se UMD NEBO carozpyt. Pokud pouzivas carozpyt, tak musi tvoje povolani mit moznost sesilat dany kouzlo. Takze mag nesesle klerickej svitek a naopak. Nevim kdo tu zase siri poplasny zpravy...
Vedoucí týmu Thalie
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: UMD a svitky
Aha, moc dík za odpověď, teď už mi to je jasné. Omlouvám se za zbytečné plašení, nějak mi mechanika hry ještě uniká
.