Promazavani fora
Posted: 21:55 02. Sep 2008
Tak si hledam svuj cenik lektvaru a co vidim, no ze nic nevidim.
Nerad bych se vyjadroval vulgarne, ale tohle me opravdu rozladilo. Je tady spousta jinych, nic nerikajicich temat a prispevku i starsiho data a ty nikdo nesmazal.
Bohuzel tohle byla moje jedina verze ceniku a protoze jsem ji venoval na muj vkus az nezvykle mnoho casu, tak ho nehodlam sepisovat znova.
Nerad bych se vyjadroval vulgarne, ale tohle me opravdu rozladilo. Je tady spousta jinych, nic nerikajicich temat a prispevku i starsiho data a ty nikdo nesmazal.
Bohuzel tohle byla moje jedina verze ceniku a protoze jsem ji venoval na muj vkus az nezvykle mnoho casu, tak ho nehodlam sepisovat znova.