Tak si hledam svuj cenik lektvaru a co vidim, no ze nic nevidim.
Nerad bych se vyjadroval vulgarne, ale tohle me opravdu rozladilo. Je tady spousta jinych, nic nerikajicich temat a prispevku i starsiho data a ty nikdo nesmazal.
Bohuzel tohle byla moje jedina verze ceniku a protoze jsem ji venoval na muj vkus az nezvykle mnoho casu, tak ho nehodlam sepisovat znova.
Promazavani fora
Re: Promazavani fora
Nikdo nic nemazal, je hezky v tom hned videt zamer nejakeho zleho DM / WB. Pokud to bylo na trznici, tak tam se prispevky bez odpovedi stare cca mesic automaticky promazavaji. Jednoducha rada, kdyz neco pro vas cenneho davate na forum, tak si delejte zalohu k sobe. Mne se taky ztratila spousta nezalohovanych materialu, kdyz si pak K. hral a smazal cely forum...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Promazavani fora
Protoze jsem tu nikde nenasel jedinou zmiku o automatickem promazavani, tak tohle byla moje prvni uvaha (nemyslel jsem na "zle DM/WB" , ale pouze lhostejne a nepremyslejici).
Je pravda, ze moje druha uvaha zahrnovala nejaky automaticky system. Ovsem protoze neaktivnich temat, starsich nez to moje, je tu mnohem vice, tak jsem ji zavrhl. (hacek je zrejme v tom "tema bez odpovedi")
Rada je to jdenoducha, ale pro me prisla pozde a jak sam pises, tak nejsem jedinej.
Je pravda, ze moje druha uvaha zahrnovala nejaky automaticky system. Ovsem protoze neaktivnich temat, starsich nez to moje, je tu mnohem vice, tak jsem ji zavrhl. (hacek je zrejme v tom "tema bez odpovedi")
Rada je to jdenoducha, ale pro me prisla pozde a jak sam pises, tak nejsem jedinej.
Isabel