Page 1 of 3
Oblíbený charakter
Posted: 10:15 04. Sep 2008
by Jeanes
Povídejte který charakter vás sebral, co vás na něm baví, jak vám to jde, kterou zbraní máváte, nebo které kouzla kastíte, ve kterém koutě thalie se vám líbí, proč jste dobrý nebo zlý (hraje někdo zmateného neutrála?), jaké řemeslo ovládáte a proč, jestli máte někdo za sestru hezkou mladou blondsku s velkýma... prostě všechno co vás napadne
Budu si dělat nového hrdinu a rád se nechám inspirovat
Re: Oblíbený charakter
Posted: 10:49 04. Sep 2008
by Theogil I
A co ten hrdina má být zač, ulisný obchodík, ošlehaný mořský vlk, inkvizitor církve, nájemný meč, pobuda či potula a nebo všemocný profesor magických věd. Já bych začal příběhem a potom na to něco naskládal.
Re: Oblíbený charakter
Posted: 11:05 04. Sep 2008
by Jeanes

jak se znám tak to může být kdokoliv a cokoliv, třeba hobití homosexuální a perverzní prostitut

řekněte co vám tu chybí
Vůbec nevím, napadá mě všechno. Jasno mám v přesvědčení a Har Ganethu, ale klidně bych prvně začal na pevnině a nechal na sebe vzít nějakej průšvih, potetovat se a nechat se vyhnat na ostrov, třeba jako reno rejms

a pak třeba hledal spravedlnost a byl pěkně naštvanej a pak by se mi tam začalo líbit

a pěkně se tam zkazil a schnil a nechal si udělat operaci pohlaví a přísahal pomstu svojí babičce a .... *muhehehehe* cokoliv
spíš bych jenom ted´ka rád poslouchal a zjistil co se líbí ostatním a nechal se inspirovat:)
Re: Oblíbený charakter
Posted: 11:19 04. Sep 2008
by kucik
To ti udělám asi čáru přes rozpočet, když ti řeknu, že Har Ganeth je neobyvatelnej.
Dobře zahrát se dá cokoliv. Nemusí to být vůbec extravagantní postava. Jde jen o to, aby byla hraná přesvědčivě. Asi bych se pro začátek vyhnul nějakejm šílencům a postavám balancujícím na hraně. Aspoň do té doby, než poznáš, jak to ve světě chodí. Jinak to může skončit rozčarováním pro obě strany.
Re: Oblíbený charakter
Posted: 11:25 04. Sep 2008
by Jeanes
kucik wrote:To ti udělám asi čáru přes rozpočet, když ti řeknu, že Har Ganeth je neobyvatelnej.
Dobře zahrát se dá cokoliv. Nemusí to být vůbec extravagantní postava. Jde jen o to, aby byla hraná přesvědčivě. Asi bych se pro začátek vyhnul nějakejm šílencům a postavám balancujícím na hraně. Aspoň do té doby, než poznáš, jak to ve světě chodí. Jinak to může skončit rozčarováním pro obě strany.
Eh?! *kulí oči* Jak neobyvatelnej?

a kde hrajou všichni ti zlí parchanti?
Re: Oblíbený charakter
Posted: 11:39 04. Sep 2008
by pepa48
Jeanes wrote:Eh?! *kulí oči* Jak neobyvatelnej?

a kde hrajou všichni ti zlí parchanti?
momentálně v podtemnu, nebo prostě mezi ostatníma na povrchu, ale připravuje se město Hag Grar, které by mělo být útočištěm pro mrchy na povrchu tak, jak býval Har Ganeth
Re: Oblíbený charakter
Posted: 11:51 04. Sep 2008
by Shifter
Správnej zlej parchan se vetře mezi dobráky a těží z jejich dobrosrdečnosti. Mezi samejma zloduchama zapadneš v davu.
Místo ostrovů se myslím plánuje město přímo na pevnině, ale zatím neni hotové. nebo mžeš jít do podtemna, které teď ale trochu vymřelo. Doufejme, že si černý huby dávaj jen pauzu :-/
Já se po několikaletém hraní padouchů vrátil k dobru a musím říct, že je to pro mě zase něco nového. Chvílema je to celkem oříšek a hlavně zpočátku to na paladina vůbec nevypadalo, teď mi teda taky občas hrábne, ale to bejvá pouze při zakalené mysli

Už bych se asi ptřeboval posekat s nějakym delikventem.
Momentálně ještě přemejšlim nad sec. postavou tieflinga, abych ty pohodlný páprdy trochu prohnal

Re: Oblíbený charakter
Posted: 14:49 04. Sep 2008
by Krata
Možností je spousta, můžeš hrát věřícího paladina kterej bude kosit nepřátelé ve jménu svého boha, paladin může být i lehce šílený a zabíjet všechno co jen řekne "zlo"

..
Můj favorit byl paladin ale trochu netradiční.. chtěl sem s nim nosit černou zbroj ze který šel strach, ničil by zlo ale nebyl by to takovej ten posvátnej rytíř co bojuje za dobro.. ne, on by masakroval za dobro
Nějaké mučení nebo jiné podobné věci by mu nebyli proti srsti, někdo by se jen ohnal temnym kouzlem už by mu šel po krku bez otázek, zahlédl by svítíci očka nebo ocas u Tieflingů a poprava by byla jistá

Re: Oblíbený charakter
Posted: 16:03 04. Sep 2008
by Shifter
No něco takového jsem si taky představoval, ale už jsem poslal na hranici pivase a tak jsem hned nechtěl oddělat i tvojeho tieflinga
Příště z toho ale jen tak nevyvázne

Re: Oblíbený charakter
Posted: 16:35 04. Sep 2008
by Krata
Já doufal v to že bude nějakej konflikt

, nechtěl sem teda hned smrt moji postavy ale lákalo mě hrozně na tebe ukázar růžky a švihnout tě ocasem

Re: Oblíbený charakter
Posted: 17:31 04. Sep 2008
by monstera
[quote="Krata"]Já doufal v to že bude nějakej konflikt
Jo, jen moje assimarka potkala nějakýho tieflinga, už na ní křičel "Ocas není vidět, ocas není vidět ! " a tak mi mohu být všichni tiefllingové ukradení......
Re: Oblíbený charakter
Posted: 17:33 04. Sep 2008
by Pivo
monstera wrote:Krata wrote:Já doufal v to že bude nějakej konflikt
Jo, jen moje assimarka potkala nějakýho tieflinga, už na ní křičel "Ocas není vidět, ocas není vidět ! " a tak mi mohu být všichni tiefllingové ukradení......
Tobě jsou snad ukradený všichni,ne?Je každého věc jak si hraje.
Re: Oblíbený charakter
Posted: 19:47 04. Sep 2008
by Shifter
Krata wrote:Já doufal v to že bude nějakej konflikt

, nechtěl sem teda hned smrt moji postavy ale lákalo mě hrozně na tebe ukázar růžky a švihnout tě ocasem

Nechám tě trochu rozkoukat, takhle z toho může být "pouze" konflikt odehrávající se na hodech s rychlým koncem. takhle tě moje postava podezřívá, nejsme zrovna prátelé a může se to časem dobře rozjet
Každým dnem přibudou na serveru další dva, už jsme je s Pivasem delší dobu plánovali. Přemejšlel jsem teď nad příběhem a docela mě to pohltilo. Jestli to vyjde, budou mít Ochránci Úsvitu aspoň něco na práci

Re: Oblíbený charakter
Posted: 20:22 04. Sep 2008
by Phantorris
Shifter wrote:Krata wrote:Já doufal v to že bude nějakej konflikt

, nechtěl sem teda hned smrt moji postavy ale lákalo mě hrozně na tebe ukázar růžky a švihnout tě ocasem

Nechám tě trochu rozkoukat, takhle z toho může být "pouze" konflikt odehrávající se na hodech s rychlým koncem. takhle tě moje postava podezřívá, nejsme zrovna prátelé a může se to časem dobře rozjet
Každým dnem přibudou na serveru další dva, už jsme je s Pivasem delší dobu plánovali. Přemejšlel jsem teď nad příběhem a docela mě to pohltilo. Jestli to vyjde, budou mít Ochránci Úsvitu aspoň něco na práci

Takže já s Johnym vs. armada zlounu
- to bude veselo

Re: Oblíbený charakter
Posted: 21:11 04. Sep 2008
by Jonny
Není problém, doufám, že eště ožije podtmeno
