Page 1 of 1

sy_truhla_inv

Posted: 19:13 14. Sep 2008
by George
Nachází se umístitelný s tímhle jménem (sy_truhla_inv) v lokaci Karathská východní stezka - u Zelených vršků a je plný masa. (model má neviditelný) :D

Re: sy_truhla_inv

Posted: 19:22 14. Sep 2008
by nomis_b
Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??

Re: sy_truhla_inv

Posted: 19:31 14. Sep 2008
by George
nomis_b wrote:Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??
Možná se dá vykopat lopatou i bez lopaty ;) :D .. já žádnou lopatu neměl

Re: sy_truhla_inv

Posted: 17:33 15. Sep 2008
by kaz
Pokud nekdo neco zakope lopatou do zeme, tak je to bohuzel videt diky tomu napisu, a vybrat to muze kdokoliv, i bez lopaty.

Re: sy_truhla_inv

Posted: 08:28 16. Sep 2008
by Raziel
nomis_b wrote:Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??
Najdi a premenuj ten placeable v palete tak aby meno nemal. Pripadne sa pozri do scriptu na zakopavanie a skus ten placeable vytvorit nizsie v zemi. ;)

Re: sy_truhla_inv

Posted: 09:19 16. Sep 2008
by nomis_b
no kdybych se vrhal do opravovani, tak bych to spis udelal ve stylu skryte veci, aby se muselo hazet na hledani, zda tu vec najde.. pripadne danou vec podle skillu kopani pridelit, ci nepridelit hraci.. no ale ted mam trosku jinou praci.. a doma sem bez netu.. tak treba priste :wink:

To pojmenovani uz je ta nejmensi vec. Spis se mi nelibi, ze to vidi uplne kazdej a kazdej to muze vyzvednout bez obtizi :(