sy_truhla_inv
sy_truhla_inv
Nachází se umístitelný s tímhle jménem (sy_truhla_inv) v lokaci Karathská východní stezka - u Zelených vršků a je plný masa. (model má neviditelný) 
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: sy_truhla_inv
Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??
A zase se craftí...
Re: sy_truhla_inv
Možná se dá vykopat lopatou i bez lopatynomis_b wrote:Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: sy_truhla_inv
Pokud nekdo neco zakope lopatou do zeme, tak je to bohuzel videt diky tomu napisu, a vybrat to muze kdokoliv, i bez lopaty.
Re: sy_truhla_inv
Najdi a premenuj ten placeable v palete tak aby meno nemal. Pripadne sa pozri do scriptu na zakopavanie a skus ten placeable vytvorit nizsie v zemi.nomis_b wrote:Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: sy_truhla_inv
no kdybych se vrhal do opravovani, tak bych to spis udelal ve stylu skryte veci, aby se muselo hazet na hledani, zda tu vec najde.. pripadne danou vec podle skillu kopani pridelit, ci nepridelit hraci.. no ale ted mam trosku jinou praci.. a doma sem bez netu.. tak treba priste 
To pojmenovani uz je ta nejmensi vec. Spis se mi nelibi, ze to vidi uplne kazdej a kazdej to muze vyzvednout bez obtizi
To pojmenovani uz je ta nejmensi vec. Spis se mi nelibi, ze to vidi uplne kazdej a kazdej to muze vyzvednout bez obtizi
A zase se craftí...