Page 1 of 3

Lilith

Posted: 22:54 15. May 2007
by Zyga
začal sem hrát klerika Lilith a tak nějak sem narazil už na začátku, chápu, že teď je dost krušný období ale tady je pár připomínek:
1, Bohužel se nedá zvolit jako u Thala jako bůh k uctívání
2, Chrám má sice docela pěknej, ale ani velekněžka neuctívá její barvy a zvesela si chodí v modrý.
Vim že to neni asi to hlavní co je třeba dělat, ale kdyby byl čas byl bych moc vděčnej Jo a jinak sice chcípám hlady a žízní, ale jinak se mi tu líbí :)

Posted: 23:05 15. May 2007
by igor
ad 2) všechno sou to podvodníci... měl sis vybrat Juanu :-))

Posted: 23:06 15. May 2007
by Daanri
hh to o tej Lilith u Thala uz vieme...coskoro bude opravene, farby som si nak nevsimol...mozna si kupi nake lepsie oblecenie vhodne k jej hodnosti :lol:

holt v pusti treba vela pit...je tam teplo :wink:

Posted: 23:16 15. May 2007
by Zyga
Tak mě napadlo, jestlimá to že sem u Thala dal "bezvěrec" nějaký následky?

Posted: 23:42 15. May 2007
by Kiri
Hmm ja si nazacatku asi ani nemohl vybrat, ale jinak se snazim ctit Lilith i Thala, protoze Thalovi vdecim za zivot a za udrzovani zivota a Lilit hdekuju za ohnivou silu, ktera se veme bere...taky sem vtomhle celkem vkoncich :cry:

Posted: 23:50 15. May 2007
by Daanri
Dosledky toho ze postava si da bezverec to v hre ma. Ak totiz postava veri v svojho boha ma sancu ze ju dotycny napr pri smrti ozivi. Ak je bezverec tak tuto sancu nema.

Som pozeral aj DM hulku pre nabozenstvo a Lilith nie je ani tam. Hadam sa to coskoro opravi.

Posted: 09:10 16. May 2007
by Zyga
Tak dík za odpovědi

Posted: 14:25 16. May 2007
by Michal
Pro Kiriho. Doporučil bych ti dát si Thala, protože Thal je vlastně stvořitel ostatních bohů, takže Lilith se zlobit nebude :) A dodatečně ti ho můžeme dát. Stejně tak Lilith pro Zygaho :)

Posted: 14:57 16. May 2007
by Daanri
Dodatecne Lilith nedame kym ju niekto neprida do DM hulky nabozenstva. :wink: Akonahle bude pridana do hulky mozme doplnit.

Posted: 14:59 16. May 2007
by Rejty
Zatim vsem co maji Lilith dame Thala a pak se jim to zmeni.

Posted: 19:58 16. May 2007
by Zyga
No tak mi teda hoďte Thala, ale svýho tvrdě vydřenýho svatýho symbolu se jentak nevzdám :wink:

Posted: 21:03 16. May 2007
by Zyga
tak sorry za případný obtíže, ale toho kněze Lilith na čas nebo na trvalo zmrazim ale díky za opravu oblečení v chrámu, vypadá to tam hned líp

Posted: 23:25 16. May 2007
by Kiri
Mi tak napadlo, muze se dat do vezeni buh? Lilith je moje krasna oblibenkyne, takze at se Thal de vycpat ;-) OOC info :) ;-)

Posted: 01:58 17. May 2007
by jitka
Omlouvam se ale musim :twisted: :twisted: Kiri ty jsi ale vul :D :D :D :D :D

Posted: 07:59 17. May 2007
by Zyga
Kiri wrote:Mi tak napadlo, muze se dat do vezeni buh? Lilith je moje krasna oblibenkyne, takze at se Thal de vycpat ;-) OOC info :) ;-)
Myslim že teoreticky by to šlo ale je to bohyně takže musíš vyřešit pár problémů:
1,Dostat ji dovnitř
2, Mít to vězení z natolik odolnýho matroše aby to prostě nerozmlátila
3, Nějak jí zablokovat magický schopnosti jinak se jednoduše odteleportuje nebo ti vyvolá za zadkem potvoru typpu Great Force wyrm a pak se odteleportuje :P :P :P