Page 1 of 3
Lilith
Posted: 22:54 15. May 2007
by Zyga
začal sem hrát klerika Lilith a tak nějak sem narazil už na začátku, chápu, že teď je dost krušný období ale tady je pár připomínek:
1, Bohužel se nedá zvolit jako u Thala jako bůh k uctívání
2, Chrám má sice docela pěknej, ale ani velekněžka neuctívá její barvy a zvesela si chodí v modrý.
Vim že to neni asi to hlavní co je třeba dělat, ale kdyby byl čas byl bych moc vděčnej Jo a jinak sice chcípám hlady a žízní, ale jinak se mi tu líbí

Posted: 23:05 15. May 2007
by igor
ad 2) všechno sou to podvodníci... měl sis vybrat Juanu

)
Posted: 23:06 15. May 2007
by Daanri
hh to o tej Lilith u Thala uz vieme...coskoro bude opravene, farby som si nak nevsimol...mozna si kupi nake lepsie oblecenie vhodne k jej hodnosti
holt v pusti treba vela pit...je tam teplo

Posted: 23:16 15. May 2007
by Zyga
Tak mě napadlo, jestlimá to že sem u Thala dal "bezvěrec" nějaký následky?
Posted: 23:42 15. May 2007
by Kiri
Hmm ja si nazacatku asi ani nemohl vybrat, ale jinak se snazim ctit Lilith i Thala, protoze Thalovi vdecim za zivot a za udrzovani zivota a Lilit hdekuju za ohnivou silu, ktera se veme bere...taky sem vtomhle celkem vkoncich

Posted: 23:50 15. May 2007
by Daanri
Dosledky toho ze postava si da bezverec to v hre ma. Ak totiz postava veri v svojho boha ma sancu ze ju dotycny napr pri smrti ozivi. Ak je bezverec tak tuto sancu nema.
Som pozeral aj DM hulku pre nabozenstvo a Lilith nie je ani tam. Hadam sa to coskoro opravi.
Posted: 09:10 16. May 2007
by Zyga
Tak dík za odpovědi
Posted: 14:25 16. May 2007
by Michal
Pro Kiriho. Doporučil bych ti dát si Thala, protože Thal je vlastně stvořitel ostatních bohů, takže Lilith se zlobit nebude

A dodatečně ti ho můžeme dát. Stejně tak Lilith pro Zygaho

Posted: 14:57 16. May 2007
by Daanri
Dodatecne Lilith nedame kym ju niekto neprida do DM hulky nabozenstva.

Akonahle bude pridana do hulky mozme doplnit.
Posted: 14:59 16. May 2007
by Rejty
Zatim vsem co maji Lilith dame Thala a pak se jim to zmeni.
Posted: 19:58 16. May 2007
by Zyga
No tak mi teda hoďte Thala, ale svýho tvrdě vydřenýho svatýho symbolu se jentak nevzdám

Posted: 21:03 16. May 2007
by Zyga
tak sorry za případný obtíže, ale toho kněze Lilith na čas nebo na trvalo zmrazim ale díky za opravu oblečení v chrámu, vypadá to tam hned líp
Posted: 23:25 16. May 2007
by Kiri
Mi tak napadlo, muze se dat do vezeni buh? Lilith je moje krasna oblibenkyne, takze at se Thal de vycpat

OOC info

Posted: 01:58 17. May 2007
by jitka
Posted: 07:59 17. May 2007
by Zyga
Kiri wrote:Mi tak napadlo, muze se dat do vezeni buh? Lilith je moje krasna oblibenkyne, takze at se Thal de vycpat

OOC info

Myslim že teoreticky by to šlo ale je to bohyně takže musíš vyřešit pár problémů:
1,Dostat ji dovnitř
2, Mít to vězení z natolik odolnýho matroše aby to prostě nerozmlátila
3, Nějak jí zablokovat magický schopnosti jinak se jednoduše odteleportuje nebo ti vyvolá za zadkem potvoru typpu Great Force wyrm a pak se odteleportuje
