Nastal cas na dalsi sraz Thalie. Tentokrat se bude jednat o podzimni a konat se bude kde jinde nez v Plzni. Hlasujte o terminech, at muzu zamluvit hospodu. Napadlo me odpoledne udelat exkurzi do plzenskeho pivovaru, at je to spojeno s nejakou tou kulturou.
VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
Velky podzimni sraz Thalie
Nastal cas na dalsi sraz Thalie. Tentokrat se bude jednat o podzimni a konat se bude kde jinde nez v Plzni. Hlasujte o terminech, at muzu zamluvit hospodu. Napadlo me odpoledne udelat exkurzi do plzenskeho pivovaru, at je to spojeno s nejakou tou kulturou.
Nastal cas na dalsi sraz Thalie. Tentokrat se bude jednat o podzimni a konat se bude kde jinde nez v Plzni. Hlasujte o terminech, at muzu zamluvit hospodu. Napadlo me odpoledne udelat exkurzi do plzenskeho pivovaru, at je to spojeno s nejakou tou kulturou.
Vedoucí týmu Thalie
Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
já nemúžu 15., jinak je mi to jedno 
Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
já můžu kdykoliv
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
Já můžu kdykoliv
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
muzu 15 nebo 29, radsi sem napsal 15, bo je to drive a pak uz se moc blizi zkouskove..
A zase se craftí...
Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
Teď jsem si uvědomil, že vlastně 13.-14. listopadu mám dvoudenní školní exkurzi s návštěvou vinného sklípku... Takže jestli to bude 15., tak mě čeká asi hodně náročnej víkend...
Ale vlastně proč ne...
Ale vlastně proč ne...
Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
na jednom z minulých srazů, si zvládnul celovečerní tah, 3 hodiny spánku, 2 hodiny jízdy autem domů a ještě jdeš hrát fobal tak tří dení tah se spánkem ti nemůže ublížit 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
Můžu 15., v nejhoršim i 22.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN
Budu se snazit prijet i ja pokusd se neco nepotenti zkusim jeste rict nekomu odtud....15 je v klidu a ten dalsi vikend taky ale 26 je spatny-makam 