Page 1 of 1

VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 23:50 23. Oct 2008
by Rejty
Velky podzimni sraz Thalie

Nastal cas na dalsi sraz Thalie. Tentokrat se bude jednat o podzimni a konat se bude kde jinde nez v Plzni. Hlasujte o terminech, at muzu zamluvit hospodu. Napadlo me odpoledne udelat exkurzi do plzenskeho pivovaru, at je to spojeno s nejakou tou kulturou. :lol:

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 00:11 24. Oct 2008
by pepa48
já nemúžu 15., jinak je mi to jedno ;)

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 06:15 24. Oct 2008
by Krata
já můžu kdykoliv

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 06:57 24. Oct 2008
by Jonny
Já můžu kdykoliv

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 08:11 24. Oct 2008
by nomis_b
muzu 15 nebo 29, radsi sem napsal 15, bo je to drive a pak uz se moc blizi zkouskove..

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 10:25 24. Oct 2008
by zuuzza
Ja můžu jenom 15.11, jinak už mám plno

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 10:37 24. Oct 2008
by Jonny
Teď jsem si uvědomil, že vlastně 13.-14. listopadu mám dvoudenní školní exkurzi s návštěvou vinného sklípku... Takže jestli to bude 15., tak mě čeká asi hodně náročnej víkend...

Ale vlastně proč ne... :mrgreen:

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 10:45 24. Oct 2008
by Krata
na jednom z minulých srazů, si zvládnul celovečerní tah, 3 hodiny spánku, 2 hodiny jízdy autem domů a ještě jdeš hrát fobal tak tří dení tah se spánkem ti nemůže ublížit :D

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 15:48 24. Oct 2008
by igor
Můžu 15., v nejhoršim i 22.

Re: VELKY PODZIMNI SRAZ THALIE - TERMIN

Posted: 19:39 26. Oct 2008
by Hassan
Budu se snazit prijet i ja pokusd se neco nepotenti zkusim jeste rict nekomu odtud....15 je v klidu a ten dalsi vikend taky ale 26 je spatny-makam :x