Page 1 of 1

Ponik

Posted: 18:08 29. Nov 2008
by klodiator
Chtěl bych se zeptat jestli ma cenu kupovat ponika jestli je rychlejsi nez postava:?:

_________________
Rigrin Dlouhoprsty

Re: Ponik

Posted: 19:07 29. Nov 2008
by nomis_b
kazdopadne si rychlejsi. asi tak, jako s HASTE. ale presne ted nevim, jak ej to s jezdenim. Pulcici = ponik, a tusim, ze kone nemuzou ale treba u trpasliku nevim, jeslti muzou oboje. Lide vetsinou maji jen kone.. no asi by ti mel odpovedet nekdo povolanejsi, ale urcite je to super vec.

Re: Ponik

Posted: 19:09 29. Nov 2008
by Neithan1
trpaslik moze aj na kona aj na ponika, akurat trpaslikovi na ponikovi sa zle zobrazuju casti zbroje (tusim) a trpaslik na koni je tiez zabugovany, znizenim rychlosti.(takze trpaslik na koni je rovnako rychly ako trpaslik pohybujuci sa pesi). u pulciku neviem ci mozu jazdit na konoch ale ponik by mal byt OK.

Re: Ponik

Posted: 19:17 29. Nov 2008
by Krata
Já myslim že každej může všechno, jen jde o vzhel.. vlastnosti zůstavaj stejný.. myslim :D

Re: Ponik

Posted: 19:45 29. Nov 2008
by Marvin
Krata wrote:Já myslim že každej může všechno, jen jde o vzhel.. vlastnosti zůstavaj stejný.. myslim :D
Opak je pravdou, potvrdzujem Neithanove slova. Za Mannaza som skusal i ponika (bug so zobrazovanim zbroje) i kona (bug s rychlostou-ziadne zvysenie a obcas nereagoval vobec na prikazy)

Re: Ponik

Posted: 20:35 29. Nov 2008
by Neithan1
Marvin wrote:
Krata wrote:Já myslim že každej může všechno, jen jde o vzhel.. vlastnosti zůstavaj stejný.. myslim :D
Opak je pravdou, potvrdzujem Neithanove slova. Za Mannaza som skusal i ponika (bug so zobrazovanim zbroje) i kona (bug s rychlostou-ziadne zvysenie a obcas nereagoval vobec na prikazy)
teraz aspon uz nereaguju ani normalne :mrgreen:

Re: Ponik

Posted: 20:49 29. Nov 2008
by Krata
no originálně sem myslel.. to že to buguje už je věc jiná

Re: Ponik

Posted: 20:56 29. Nov 2008
by klodiator
No zkusim si ho koupit a doufam ze to bude OK 8)

_________________
Rigrin Dlouhoprsty

Re: Ponik

Posted: 20:59 29. Nov 2008
by Marvin
klodiator wrote:No zkusim si ho koupit a doufam ze to bude OK 8)
U pulcika by problem byt nemal.

Re: Ponik

Posted: 21:53 29. Nov 2008
by klodiator
No tak koupil jsem si ponika a je vsechno ok :D

_________________
Rigrin Dlouhoprsty