Page 1 of 2

Flotila.... Flotila?

Posted: 20:24 09. Dec 2008
by Prometheus
Chcel by som sa opytat ako to je s namornictvom. :lol:
Je mozne v sucastnosti vstupit k namornikom? Ma Karatha vobec nejaku flotilu?
Alebo je to nejak spojene s armadou?
Alebo sa prave pytam na absolutnu blbost? :shock:

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 20:33 09. Dec 2008
by Jonny
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=47&t=835 , celkově tohle téma není moc v reáliích zmapované, ale samozřejmě, že vojenské námořnictvo je složkou armády, zatímco obchodní námořnictvo je většinou v rukou bohatých obchodníků...

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 20:43 09. Dec 2008
by Prometheus
Hm... hm... hm... :shock: :shock: Co to tam bolo o piratskych bratstvach????
:twisted: :twisted: :twisted:
Kto sa prida? :twisted: Na palube vas vita kapitanka Korina Webber :twisted:
Ako prve si ukradneme nejaku tu lod z Karathskych dokov :twisted:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 11:21 12. Dec 2008
by DenGrasse
nezapomeň při nadšení z reálií na jiné reálie... :mrgreen:
na dohled doků stojí kouzelnická věž a branova akademie :mrgreen:

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 11:28 12. Dec 2008
by Sveneld
k tem piratum te inspirovali akce somalskejch piratu anebo jack sparrow :D ?

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 11:56 12. Dec 2008
by Kiri
jack jack jack!!!!! ja chci k piratum :D

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 11:59 12. Dec 2008
by kucik
To tě budou muset napřed vysvobodit z vězení :D

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 12:18 12. Dec 2008
by Kiri
kucik wrote:To tě budou muset napřed vysvobodit z vězení :D
pockej nejdriv zazaluju KArathu za neopravnene drzeni vysoce postaveneho obchodnika a budu chtit tucny odskodny!!! Tak 30 mil ZL ...

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 13:37 12. Dec 2008
by human_wreck
30 mililitrů zlata to nemáš ani na zlatej zub :mrgreen:

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 13:41 12. Dec 2008
by Kiri
human_wreck wrote:30 mililitrů zlata to nemáš ani na zlatej zub :mrgreen:
no no no no - milionu ;-)

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 14:03 12. Dec 2008
by nomis_b
a nejni spis mil miliard?? Sice by pro to razeni tolikati minci museli zavest manufakturu, ale von by to uz KIRI nejak na mulach a taznych prasatech do te banky vodvozil, ne :wink:

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 15:18 12. Dec 2008
by DenGrasse
No 30 milionů by při váze 2 gramy na minci bylo 60 tun zlata :mrgreen: to by eště šlo (i když už to chce slušnou loď), ale chci vidět loď na kterou naložíš 15 miliard... :mrgreen:

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 15:22 12. Dec 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:....ale chci vidět loď na kterou naložíš ...
Toz nalozis, otazka je zda neklesne. Kdyz dovedes potkavat Muly, ktere se pretizenim nedovedou ale pohnout a pritom sou "teleportovavany" za majitelem diky prechodum , to by v tom muselo byt neco zakopane, kdyz by to nefungovalo i s lodemi, ne :mrgreen:

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 19:34 12. Dec 2008
by Kiri
tak OK mi nezbejva nic jinyho nez: ROFL ... co ten Jack?

Re: Flotila.... Flotila?

Posted: 22:54 12. Dec 2008
by Prometheus
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
S tymi piratmi to bola len sranda ale predstava ako plienime karathske pobrezie je celkom zaujimava :twisted:
Ja som len chcel vediet ci by sa dalo vstupit aj k namornictvu napr. aj pod zastitou armady.Kapitanka Korina... znie to dobre, co poviete :mrgreen: