vypsana odmena u lovce portana

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

vypsana odmena u lovce portana

Post by paja13 »

plnili sme odmenu od lovce protana (hranicare u ivory na planinach) chtel kuze vlku ale ty ceny co daval byly nejaky divny

kuzi bylo plno a tak sme prodavali nadvakrat
napoprvy 22 kuzi za 1100 zlatek to je 1 kuze za 50 zlatych a to davaji i vetesnici
napodruhy 5 kuzi za 525 zlatek to je 1 kuze za 105 zlatych

pochopil bych kdyby to bylo naopak - ze kuze potrebuje cim dal min a tak snizuje cenu ale neni tohle nejaka chyba?
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by nomis_b »

No tohle sem delal ja. Bere to promennou, ze ktere to vykupuje vetesnik, ktera se tam napise PRI STAHNUTI a vynasobi ji dvema.
Tato promenna je zavisla na tom, kolik mas SKILL STAHOVANI. Tedy kdo ma vice % ve stahovani, proda stejnou kuzi za vice penez, a tedy i pri prostem vynasobeni dvema se bude menit dvojnasobna cena kuze stahnuta ruznymi lidmi.

Stahoval to furt ten stejny clovek :?:
A zase se craftí...
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by paja13 »

takze asi smula protoze z tech skoro 30 kuzi byly skoro vsechny odeme (stahovani99,8%) a jen asi 3 od spoluhrace (kolik ma to nevim ale odhaduju tak okolo 50% mozna)
asi nekontrolujes tu stahovaci hodnotu pro kazdou kuzi co? vezmes nejakou na zacatku a pak staci kdyz to vezme tu jinou a zbytek jede podle ni
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by nomis_b »

jop. mas recht. asi bych to mel prepsat. No byly doby, kdy proste vlci kuze byla vlci kuze a neresil se skill.
sakra :( zas dalsi praca navic.
A zase se craftí...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by Krata »

paja13 wrote:takze asi smula protoze z tech skoro 30 kuzi byly skoro vsechny odeme (stahovani99,8%) a jen asi 3 od spoluhrace (kolik ma to nevim ale odhaduju tak okolo 50% mozna)
asi nekontrolujes tu stahovaci hodnotu pro kazdou kuzi co? vezmes nejakou na zacatku a pak staci kdyz to vezme tu jinou a zbytek jede podle ni
Ano o hráči, hned to bude a prominte za tu chybičku... příště nasad trochu mírnější ton, s timhle má pak člověk chut něco dělat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by Prometheus »

Boli aj casy kedy si z jedneho zvierata stiahol 5 trofeji. :mrgreen:
To boli casy.... jedna vyprava na sever a bol si v baliku 8)
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by nomis_b »

no uz by to melo byt zmeneny. tak snad uz naposled :roll:
A zase se craftí...
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by Freddy »

paja13 wrote:takze asi smula protoze z tech skoro 30 kuzi byly skoro vsechny odeme (stahovani99,8%) a jen asi 3 od spoluhrace (kolik ma to nevim ale odhaduju tak okolo 50% mozna)
asi nekontrolujes tu stahovaci hodnotu pro kazdou kuzi co? vezmes nejakou na zacatku a pak staci kdyz to vezme tu jinou a zbytek jede podle ni

41 procent ve Stahování Šer.Prsto.kladko.vá
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by paja13 »

Krata wrote:Ano o hráči, hned to bude a prominte za tu chybičku... příště nasad trochu mírnější ton, s timhle má pak člověk chut něco dělat
nemyslel sem to spatne a tak sem zadnej prudkej ton nenasazoval jen sem hlasil neco co me prislo divny - sem psal ze sem mel smolika v tom ze si skript sahl zrovna do ty jedny kuze z deseti a pak to cely secet divne

stejne tak mohl nekdo dat 26 kuzi od novacka a 1 od profika a byt v baliku kdyz by se vzala ta od profika jako ta pocitaci

si myslim ze je zbytecny tohle opravovat kdyz se vi kde je chyba a kdyz se vi ze ta chyba neni nijak zavazna - kdyby se mela kontrolovat kazda kuze od koho je tak to dost zvetsi a znarocni skript ne? za tu praci to nestoji - stejne jen malokdy dela vic lidi jeden loveckej ukol

oprava: jeste doplnim ze se serminou sme si na mase a kuzich nabraly dost vubec me nenapadlo ze bych brecel o nejakou nahradu!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: vypsana odmena u lovce portana

Post by nomis_b »

no ono to kontroluje od naposledy pridane veci do inventare, takze naposledy ti urcite to druhe NPC dalo ty kuze. Tenhle system ale zmenit nejde (jako co bude brano drive).
Jinak no nejni tak tezsi to kotrolovat vse, ale potrebujes to otestovat, vyskytly se tam nejake neshody (vzdy se vyskytnou nejake to uz je proste pech) no a nez to otestujes poradne, a odbugujes(napr doted pri zeptani na cenu to reklo cenu za vsechny kuze a nepocitalo moznost, ze vykupuje treba jen 5 z tech hafo kuzi co mas u sebe), tak mas 2 hodky v coudu. Ale uz je to hotove.
A zase se craftí...
Locked