Page 1 of 1
vypsana odmena u lovce portana
Posted: 21:12 03. Jan 2009
by paja13
plnili sme odmenu od lovce protana (hranicare u ivory na planinach) chtel kuze vlku ale ty ceny co daval byly nejaky divny
kuzi bylo plno a tak sme prodavali nadvakrat
napoprvy 22 kuzi za 1100 zlatek to je 1 kuze za 50 zlatych a to davaji i vetesnici
napodruhy 5 kuzi za 525 zlatek to je 1 kuze za 105 zlatych
pochopil bych kdyby to bylo naopak - ze kuze potrebuje cim dal min a tak snizuje cenu ale neni tohle nejaka chyba?
Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 11:07 04. Jan 2009
by nomis_b
No tohle sem delal ja. Bere to promennou, ze ktere to vykupuje vetesnik, ktera se tam napise PRI STAHNUTI a vynasobi ji dvema.
Tato promenna je zavisla na tom, kolik mas SKILL STAHOVANI. Tedy kdo ma vice % ve stahovani, proda stejnou kuzi za vice penez, a tedy i pri prostem vynasobeni dvema se bude menit dvojnasobna cena kuze stahnuta ruznymi lidmi.
Stahoval to furt ten stejny clovek

Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 13:09 04. Jan 2009
by paja13
takze asi smula protoze z tech skoro 30 kuzi byly skoro vsechny odeme (stahovani99,8%) a jen asi 3 od spoluhrace (kolik ma to nevim ale odhaduju tak okolo 50% mozna)
asi nekontrolujes tu stahovaci hodnotu pro kazdou kuzi co? vezmes nejakou na zacatku a pak staci kdyz to vezme tu jinou a zbytek jede podle ni
Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 13:29 04. Jan 2009
by nomis_b
jop. mas recht. asi bych to mel prepsat. No byly doby, kdy proste vlci kuze byla vlci kuze a neresil se skill.
sakra

zas dalsi praca navic.
Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 15:13 04. Jan 2009
by Krata
paja13 wrote:takze asi smula protoze z tech skoro 30 kuzi byly skoro vsechny odeme (stahovani99,8%) a jen asi 3 od spoluhrace (kolik ma to nevim ale odhaduju tak okolo 50% mozna)
asi nekontrolujes tu stahovaci hodnotu pro kazdou kuzi co? vezmes nejakou na zacatku a pak staci kdyz to vezme tu jinou a zbytek jede podle ni
Ano o hráči, hned to bude a prominte za tu chybičku... příště nasad trochu mírnější ton, s timhle má pak člověk chut něco dělat
Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 15:16 04. Jan 2009
by Prometheus
Boli aj casy kedy si z jedneho zvierata stiahol 5 trofeji.
To boli casy.... jedna vyprava na sever a bol si v baliku

Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 15:40 04. Jan 2009
by nomis_b
no uz by to melo byt zmeneny. tak snad uz naposled

Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 16:08 04. Jan 2009
by Freddy
paja13 wrote:takze asi smula protoze z tech skoro 30 kuzi byly skoro vsechny odeme (stahovani99,8%) a jen asi 3 od spoluhrace (kolik ma to nevim ale odhaduju tak okolo 50% mozna)
asi nekontrolujes tu stahovaci hodnotu pro kazdou kuzi co? vezmes nejakou na zacatku a pak staci kdyz to vezme tu jinou a zbytek jede podle ni
41 procent ve Stahování Šer.Prsto.kladko.vá
Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 22:15 04. Jan 2009
by paja13
Krata wrote:Ano o hráči, hned to bude a prominte za tu chybičku... příště nasad trochu mírnější ton, s timhle má pak člověk chut něco dělat
nemyslel sem to spatne a tak sem zadnej prudkej ton nenasazoval jen sem hlasil neco co me prislo divny - sem psal ze sem mel smolika v tom ze si skript sahl zrovna do ty jedny kuze z deseti a pak to cely secet divne
stejne tak mohl nekdo dat 26 kuzi od novacka a 1 od profika a byt v baliku kdyz by se vzala ta od profika jako ta pocitaci
si myslim ze je zbytecny tohle opravovat kdyz se vi kde je chyba a kdyz se vi ze ta chyba neni nijak zavazna - kdyby se mela kontrolovat kazda kuze od koho je tak to dost zvetsi a znarocni skript ne? za tu praci to nestoji - stejne jen malokdy dela vic lidi jeden loveckej ukol
oprava: jeste doplnim ze se serminou sme si na mase a kuzich nabraly dost vubec me nenapadlo ze bych brecel o nejakou nahradu!
Re: vypsana odmena u lovce portana
Posted: 10:50 05. Jan 2009
by nomis_b
no ono to kontroluje od naposledy pridane veci do inventare, takze naposledy ti urcite to druhe NPC dalo ty kuze. Tenhle system ale zmenit nejde (jako co bude brano drive).
Jinak no nejni tak tezsi to kotrolovat vse, ale potrebujes to otestovat, vyskytly se tam nejake neshody (vzdy se vyskytnou nejake to uz je proste pech) no a nez to otestujes poradne, a odbugujes(napr doted pri zeptani na cenu to reklo cenu za vsechny kuze a nepocitalo moznost, ze vykupuje treba jen 5 z tech hafo kuzi co mas u sebe), tak mas 2 hodky v coudu. Ale uz je to hotove.