Page 1 of 1

Přehozy

Posted: 22:46 11. Jan 2009
by PiAn0
Koupil jsem si přehoz na zbroj, vyzkoušel a.....funguje :), ale kdyz sem si ho sundal tak mi zcela zmenil vzhled zbroje :? akorad barvy zůstaly.
(byla to a je to, ale uz jinak vypada železná poloviční platová) 8)
a ja si tu zbroj zrovna koupil kvuli tomu jak vypada :)

Edit: sry za ten překlik v nazvu xD

Re: Přehozy

Posted: 23:45 11. Jan 2009
by kucik
Ona ta zbroj mela asi jako svoji soucast nejakou robu. Nic jinyho me zrovna nenapada.

Re: Přehozy

Posted: 08:54 16. Jan 2009
by Hacanus
No mne se zase stalo ze jsem koupil zbroj i s prehozem ale kdyz jsem ten prehoz sundal, uplne zmizel, v inventari se neobjevil...

Re: Přehozy

Posted: 11:15 16. Jan 2009
by kucik
Já myslim, že zbroje vcelku s přehozem se ani neprodávaj. Nebo nejsou oddělitelný.

Re: Přehozy

Posted: 11:18 16. Jan 2009
by nomis_b
Prave ze nova paleta je obsahuje. Stara to nemela.

Re: Přehozy

Posted: 11:35 16. Jan 2009
by kucik
Aha, kouknu na to.