Přehozy
Posted: 22:46 11. Jan 2009
Koupil jsem si přehoz na zbroj, vyzkoušel a.....funguje
, ale kdyz sem si ho sundal tak mi zcela zmenil vzhled zbroje
akorad barvy zůstaly.
(byla to a je to, ale uz jinak vypada železná poloviční platová)
a ja si tu zbroj zrovna koupil kvuli tomu jak vypada
Edit: sry za ten překlik v nazvu xD
(byla to a je to, ale uz jinak vypada železná poloviční platová)
a ja si tu zbroj zrovna koupil kvuli tomu jak vypada
Edit: sry za ten překlik v nazvu xD