Page 1 of 4
Taková otázka
Posted: 21:16 28. Jan 2009
by Tretas
Chtěl jsem se zeptat jestli některý a dyštak který DM dnes pustil z ivorské věznice postavu Mija.
Odvedl jsem ji to kvuli okrádání ale nebyl tam bohužel DM tak jsem ji nechal před mřížema. A teď mi psal že některý DM (neví který) ho pustil tak bych jen chtěl vědět jestli je to pravda, protože mi přijde divné pustit zloděje na svobodu...
Díky za odpověd
Re: Taková otázka
Posted: 00:24 29. Jan 2009
by Pajule
správnáckej trpaslík nikdy nevěří špičatýmu uchu(jen El je čestná vyjímka)

Re: Taková otázka
Posted: 08:59 29. Jan 2009
by Tretas
no právě proto se ptám

ale jak to vypadá žádné DM se neozývá, takže pokud jste ji opravdu nikdo nepustili tak bych ji prosil zase zatknout

Protože ta sviňa mě okradla pak utíkala, já ji chytl a dovedl na strážnici.
Re: Taková otázka
Posted: 10:21 29. Jan 2009
by nomis_b
No tohle je otazka DM a podle me ti na to neodpovedeli, protoze ti do toho nic nejni. jestli te to zajima, tak si sezen DM ve hre a res to IC na te dane straznici.
btw: Za kradeni nejni zadne useknuti ruky, ale nejake penezni tresty a mozne docasne vezeni, pak se urcite postava vrati do "normalniho" sveta. Jedine za opakovane, ci nejake tezsi tresty by tam byla dele...
Re: Taková otázka
Posted: 12:06 29. Jan 2009
by Tretas
já chápu že mi do teho nic ooc, ale tak když tam nebyl žádnej DM když jsem ho tam dovedl, tak bych se chtěl dovědět, jestli ho pustil DM nebo jestli prostě zdrhl. stačí mi napsat ano byl jsem v tom vězení. (krata například)
a že to mám řešit ve hře ic, to bude docela problém když nevím s jakým DM to mám řešit, je jich tu minimálně 5 a skoušet je po jednom fakt zabere dost času
Re: Taková otázka
Posted: 12:15 29. Jan 2009
by kaz
tak si nejak chytre zjisti jestli je DM ve hre(ale nemam tucha jak

)
a pak se rovnou zeptej strazi ve vezeni-pokud jsi tam zlodeje dovedl, tak ti snad reknou jestli tam je, nebo utek, ci ho uz pustili

Re: Taková otázka
Posted: 12:46 29. Jan 2009
by Tretas
jo to by bylo hezké no

jenom jak teď po zrušení výpisu zjistím jestli tam je že

Re: Taková otázka
Posted: 12:48 29. Jan 2009
by Rejty
To je +, že nikdo neví, jestli je DM ve hře a nebo nikoliv.
Re: Taková otázka
Posted: 12:50 29. Jan 2009
by Tretas
jo je to plus pro to že si nikdo nepřendává prachy a podobné kraviny, ale zase když něco člověk potřebuje IC tak to je odkázaný na icq nebo na nekonečné skoušení
Re: Taková otázka
Posted: 13:16 29. Jan 2009
by Krata
Já vim že si mi psal ale nebyl sem u toho
Re: Taková otázka
Posted: 13:21 29. Jan 2009
by Tretas
jo pohoda tak nemáš furt čas to je jasné, jen jsem chtěl vědet kterej DM ho pustil, aby šel do hry a já se poptal na strážnici, ale jak vidím tak mi tuhle jednoduchou otázku nikdo nezodpoví, takže to teď budu pěkně dlouho asi muset skoušet

Re: Taková otázka
Posted: 13:25 29. Jan 2009
by Tretas
nebo spíš jednoduše s na to vyse..
Re: Taková otázka
Posted: 13:30 29. Jan 2009
by monstera
Tretas wrote:jo pohoda tak nemáš furt čas to je jasné, jen jsem chtěl vědet kterej DM ho pustil, aby šel do hry a já se poptal na strážnici, ale jak vidím tak mi tuhle jednoduchou otázku nikdo nezodpoví, takže to teď budu pěkně dlouho asi muset skoušet

Nemáš zloděje vodit na strážnici, máš ho zabít a na místě mu uříznout hlavu, tu pak donýst strážníkům

...
Asi to udělám tomu hajzlovi, co neviditelnej stojí u prodejního stolečku v domě obchodníků u překupníka a krade věci dané do prodeje. Ukradení dvou platinových amuletů moudrosti a platinového prstýnku bez kamene v celkové ceně asi 170 000 mu nedaruju a až ho chytnu, bude bez hlavy ! Nešlo by zařítit, aby výkupčí kontroloval, zda prodává skutečně ten, kdo je na výrobku poděpsán ?
Re: Taková otázka
Posted: 13:34 29. Jan 2009
by Tretas
jo uříznout hlavu za 50 zlatek nebo kolik mi čajznul

tak trochu jsem ho domlátil ale zase bylo by to neRPé někoho kuchnout před stráží.
a s tím stolkem to pokud víš kdo to je tak bys mu měl napsat at ti to vrátí pokud by to nepomohlo tak říct DM, protože to je zneužívání chyby podle mě
Re: Taková otázka
Posted: 13:35 29. Jan 2009
by kaz
monstera wrote:
Nemáš zloděje vodit na strážnici, máš ho zabít a na místě mu uříznout hlavu, tu pak donýst strážníkům

...
Asi to udělám tomu hajzlovi, co neviditelnej stojí u prodejního stolečku v domě obchodníků u překupníka a krade věci dané do prodeje. Ukradení dvou platinových amuletů moudrosti a platinového prstýnku bez kamene v celkové ceně asi 170 000 mu nedaruju a až ho chytnu, bude bez hlavy ! Nešlo by zařítit, aby výkupčí kontroloval, zda prodává skutečně ten, kdo je na výrobku poděpsán ?
Tak za tohle bych naky zlodeje zabijel porad
