Page 1 of 1

Hiran/Hakarvan

Posted: 20:52 31. Jan 2009
by Eowarin
Nešlo by u těchto subras něco udělat s animací běhu? Fakt se na to nedá koukat. Jo a hodilo by se nějaký info kdo to vlastně je, jak vypadá, kde se vyskytuje apod.
Díky :)