Page 1 of 2

chůze beze stop

Posted: 01:27 02. Jun 2007
by chlor
V řadě lokací kde by, podle mě, fungovat měla, nefunguje-asi nejsou nastavený jako divočina... Třeba celý severní vřesoviště, Karathská východní cesta atd. To imho divočina je.. A potom i takový lokace jako Doubkov, kterej je vlastně zasazenej do lesa, by možná mohl být brán jako divočina...

Posted: 00:31 05. Jun 2007
by chlor
nechci se vnucovat, ale nebylo by možný na to kouknout? Nebo aspoň napsat jak se to s tim má...
dík

Posted: 08:14 05. Jun 2007
by Rejty
A co na ty schopnosti nefunguje?

Posted: 09:34 05. Jun 2007
by Daanri
No v dannych lokaciach mu asi neprida +4 do Skovani a Ticheho pohybu, co by ta schopnost v divocine pridat mala...i ked nevim ci je nak mozne oznacit lokaciu ako divocina?

Posted: 09:54 05. Jun 2007
by chlor
Rejty wrote:A co na ty schopnosti nefunguje?
jo napsal sem to možná blbě-neni ani tak pokaženej ten feat jako takovej, spíš jako označení těch lokací. Trackless step dává, jak psal daanri +4 do hidu a silent move, ale jen v divočině-a to by mělo jít přenastavit, protože už jsem se s tim párkrát někde setkal a nebyl problém to upravit...
Ono se to přece jen rangerovi, kterej se dost pohybuje v lese, docela hodí.. :)

Posted: 10:56 05. Jun 2007
by photter
mám dojem, ze by to mělo fungovat všude kromě měst/vesnic a interiérů (interiéry počítám i dungy)

Posted: 12:18 05. Jun 2007
by chlor
photter wrote:mám dojem, ze by to mělo fungovat všude kromě měst/vesnic a interiérů (interiéry počítám i dungy)
no, tady ten dojem mam právě taky :-) Teda ještě + elfí města apod. který jsou spjatý s tou přírodou dost zásadně...

Posted: 13:02 05. Jun 2007
by photter
taky musíš všude prudit s těma tvejma rangerama :D :D postav si něco jinýho :lol: :lol: ...třeba ňákou elfku :shock:

Posted: 15:46 05. Jun 2007
by chlor
photter wrote:taky musíš všude prudit s těma tvejma rangerama :D :D postav si něco jinýho :lol: :lol: ...třeba ňákou elfku :shock:
mno jóó porád :-P Když já si toho rangera na eq vůbec neužil :?

Posted: 23:34 13. Jun 2007
by Sylmael
Tiez je to dobre pre druidov. Aspon nejaka vyhoda pre nich ak bojuju v lesoch. Image

Posted: 08:50 14. Jun 2007
by Rejty
A co ma bejt v ty lokaci nastaveno, aby to fungovalo?

Posted: 10:20 14. Jun 2007
by Daanri
No ma tam byt nastavene ze je to divocina...ale ako sa to nastavuje to by ma vazne zaujimalo.... :?: :?: :?:

Posted: 10:50 14. Jun 2007
by steel_martin
Aurora Toolset --> Úpravy --> Vlastnosti oblasti --> Rozšířené --> Typ terénu: Přírodní

Edit: Teda nevím, neozkoušeno, ale přijde mi to logické :)

Edit2: To je problém hlavně tilesetu Venkov, kopce, neboť má defaultně nastaveno umělé prostředí

Posted: 18:59 14. Jun 2007
by Sylmael
Presne tak. Len to bude teraz asi obtiazne prerabat tolko lokacii.

Posted: 23:57 19. Aug 2007
by Sylmael
Maly navrh : Ked sa chysta to prerabanie spawnu, bolo by dobre zaroven toto "prirodne" nastavovat v lokaciach kde su lesy,hory ci luky.