Page 1 of 1
Desiva zurivost (Terrifying rage)
Posted: 01:20 16. Mar 2009
by Lord_Berserk
mozna je to zpusobeny tim ze server nestiha...zkousel sem to s Neithanem na serveru byla cca 25 lidu.
Nabeh sem do tygru - ty skoro neutocili, po rozzureni si zadnej z nich nehazel na vuli. Dal sme zkouseli u Goril tam to bylo lepci, ale hazeli si po vstoupeni do aury tak nejak nahodne az po dlouhy dobe. U banditu si jich par hodilo hned napr.
Dalsi co se mi zdalo divny ze kdyz dostaly Strach, porat na me nejaky utocily
Takze oznamuju...mozna je to i bug

Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)
Posted: 02:57 16. Mar 2009
by Miky
Bojí se jen když mají menší životaschopnost, pokud ne, ale ještě není větší jak dvojnásobek mají postih ale útočí a pokud ji mají vetší jak dvojnásobek tak nic.
nwnwiki:Specifics: While the barbarian is raging, any enemy with less than the barbarian's hit dice that comes close to him must make a will save opposed by the barbarian's intimidate check or become panicked for 1d3 rounds. Opponents with up to twice the barbarian's HD will not flee but will receive a -2 penalty to attack and saving throw rolls. Creatures with more than 2x the barbarian's HD are not affected by the rage.
Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)
Posted: 08:51 16. Mar 2009
by paja13
Lord_Berserk wrote:mozna je to zpusobeny tim ze server nestiha...zkousel sem to s Neithanem na serveru byla cca 25 lidu.
vcera nestihal tutove priserky se pri 25 hracich ani nebranily bylo to spis porazka na jatkach jak boj
Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)
Posted: 17:51 16. Mar 2009
by Lord_Berserk
@ Miky - jj to vim, podle me to spis muselo bejt tim ze nestihal server... protoze treba Gorily to zastrasilo treba az na potreti co vlezli do kruhu. No uvidime jestli to je tim a nebo nejakej bug primo toho featu
Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)
Posted: 21:43 16. Mar 2009
by Erkwinn
Tenhle feat je celej zvláštní..na PvP areně jsem ho s barbarem používal rád..ale dá se zneužívat tím, že pořád odbíháš a běháš k postavě( jednotce) dokud se nevystraší
edit: a možná i funguje to vystrašení od barbara na paladiny, ale nevím jestli i tady