Page 1 of 115
Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:46 27. Apr 2007
by Rejty
Nějaký zážitek ze hry, na který nemůžete zapomenout či Vás pobavil?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:59 01. May 2007
by Fidorka
Velká výprava...mocný válečník vepředu...za jeho zády zbytek družiny , čaroděj , klerik , zloděj. Vše je připraveno k poslednímu boji s nemrtvým vládcem.
Otvírají se dveře do starého trůního sálu. Hordy nemrtvých se hrnou ze sálu...první pasti zloděje spomalují útok...ohnivá koule od čaroděje dělá strašnou paseku v řadách nemrtvých...klerik se pokuší rozdrtit nemrtvé boží silou...válečník klidně stojí.
Válečník již je úplně obklopen hordu nemrtvých , dokonce i nemrtvý vládce již vyšel a začíná sesílat kouzlo ! Družina se snaží pomoc stojícímu válečníkovi...zlodějovy ohnivé šípy neomylně zasahují nemrtvé...čarodějova kouzla v pravidelných intervalech probleskují tmou prastaré hrobky...klerik tasí svou zbraň a snaží se probít k válečníkovi...
Je po boji...družina stojí nad padlým válečníkem...
Zloděj : Toho něčím ochromil ten starej kosťa ?
Čaroděj : Takového kouzla bych si všimnul !
Klerik : Stál úplně v klidu , vždyť ani nezařval bojový pokřik jako vždy...nerozumím tomu co se stalo.
Válečník : // Jsem si zrovna míchal jogurt...

Posted: 09:06 01. May 2007
by Daanri
Posted: 13:20 01. May 2007
by Kiri
LOL mazec, no hlavne ze si sledovala

Posted: 07:44 02. May 2007
by Fidorka
Kiri wrote:LOL mazec, no hlavne ze si sledovala

Tak moment já byla ten klerik ! A ten válečník byl ... ,.§,.§ů,... *někdo ji odtrhl od klávesnice*
Posted: 09:47 02. May 2007
by Theo
Fidorka wrote:Kiri wrote:LOL mazec, no hlavne ze si sledovala

Tak moment já byla ten klerik ! A ten válečník byl ... ,.§,.§ů,... *někdo ji odtrhl od klávesnice*
Tentokrat nemichal jogurt ?

Posted: 20:40 14. May 2007
by Sokar
Krus s Laen se vraci zpet hrobkou z Vetrneho udoli...
Pred ohnivou sachovnici se Laen promeni v prase a zacne zbesile pobihat kolem Kruse, ktery prohlasi: ,,Ha, prasatko, Krus mit hlad." Laen zacne pobihat jeste zbesileji a rozbehne se k sachovnici a slapne na ohnivou past, ktera ji spali do bezvedomi. Krus se zastavi, chvili tupe cumi a pak prohlasi: ,,Ha, pecene prasatko."
//nastesti vse dobre dopadlo, hrac se probral se ze zachvatu smichu a stihl ji zachranit
Posted: 22:16 01. Jul 2007
by Fidorka
Vrog se prochází po přístavu na Mlžných ostrovech a nejednou jeden z přístavních otroků prohlásí : " Zdravím všechny čestné lidi ! "
Takový šok už jsem dlouho nezažila

Posted: 18:01 02. Jul 2007
by 566344
Uz uz to vypadalo, ze Najiv prijde o pocestnost s nekym tak ohromnym... A pred celym nastoupenym Ivory k tomu. A on spadne server.
DM, priznejte se, ze ste to provedli schvalne, byste Najiva uchranili osudu horsiho smrti?!?

Posted: 20:00 02. Jul 2007
by Sylmael
566344 wrote:Uz uz to vypadalo, ze Najiv prijde o pocestnost s nekym tak ohromnym... A pred celym nastoupenym Ivory k tomu. A on spadne server.
DM, priznejte se, ze ste to provedli schvalne, byste Najiva uchranili osudu horsiho smrti?!?

Ehm.. podla casu kedy si to poslal je zrejme ze v tu dobu bol automaticky restart o 18:00 Ale to si asi vedel.
Posted: 20:26 02. Jul 2007
by 566344
Sylmael wrote:Ehm.. podla casu kedy si to poslal je zrejme ze v tu dobu bol automaticky restart o 18:00 Ale to si asi vedel.
Nekaz mi to!

Posted: 22:36 02. Jul 2007
by Fidorka
Poděkování Najívovi , že přetrpěl strašidelné vyprávění ( Ramhlukvíl to je strašné monstrum

) a za to že vydržel i umělé dýchání z Grůtou. Liuovi za lekce z patologie a z vaření mozků. A Grutě za její nadšenou snahu stát se členkou domobrany v Ivory a za ženský dojem na Najíva...
Díky Vám všem ... to byl zas večerní program ... komedie , romantika a horor.
Posted: 23:33 02. Jul 2007
by 566344
Fidorka wrote:...
Díky Vám všem ... to byl zas večerní program ... komedie , romantika a horor.
Tak nevim co byl vetsi horor - jestli Gruta nebo ta Najivova naivita.
Z me strany obdiv za nervy okolnich posluchacu. Liuuv cynizmus a sprostota likvidovali i jen samotny naznak hroziveho vypraveni jiz v zarodku, z jeho umne pripravy skreti ruky a'la bazant se zvedal kufr i otrlemu medikovi a o vrcholu kulinarskeho sadizmu - mozkomori mozecek s kvetakem - se radeji moc rozepisovat nebudu. Ti nemnozi prezivsi jez zdolali tyto nastrahy mohou odedneska pouzivat svuj jemnocit misto struhadla.
A finalni dik patri Grule - teprve diky ni jsem si uvedomil, kam az muze sahat vyska hodnoceni esteticna - ovsem v minusem pred samotnou hodnotou- kdyz je merena pulorci krasavici v ruzovouckych satickach.

Posted: 06:56 03. Jul 2007
by Morn
Chtěl bych poděkovat všem kdo se zůčastnil Gruty námluvámím s Najívem
Zároven se chci omluvit za zmizení ale nějakej blbec v baráku něco dělal s elektrikou a byly jsme asi 4 hodky bez proudu

Děkuji
Posted: 12:38 03. Jul 2007
by Žorž
Jop, byl to...řekněme...nepopsatelný zážitek. Děkuji všem zúčastněným.