Page 1 of 2
Línej trpaslík
Posted: 10:45 06. Jun 2007
by Anurin
Ahoj, mám takovej drobnej problém. Moje postava se občas v boji umíní že nebude sekat. Pak tam jen stojí a stojí dokuď se nenchá buď sežrat nebo zabít. Stalo se mi to dvakrát a jde mi o to jestli to nemůže být tím že mám přeplácanej overide? Nebo je chybička někde jinde?

Re: Línej trpaslík
Posted: 10:49 06. Jun 2007
by OneIceOne
Anurin wrote:Ahoj, mám takovej drobnej problém. Moje postava se občas v boji umíní že nebude sekat. Pak tam jen stojí a stojí dokuď se nenchá buď sežrat nebo zabít. Stalo se mi to dvakrát a jde mi o to jestli to nemůže být tím že mám přeplácanej overide? Nebo je chybička někde jinde?

Nepoužíval jsi předtím nějakej feat? Třeba IKD spam atd, či přestane bojovat sama od sebe?
Posted: 11:05 06. Jun 2007
by Anurin
Sama od sebe, možná úok v obraně sem použil
Posted: 11:12 06. Jun 2007
by jaara
o virivem utoku je znamo, ze tohle dela, je i zpusob jak se z toho dostat, lec ja ted nevim jak

Posted: 11:19 06. Jun 2007
by Anurin
bingo.. výřivej, ten taky občas použiju... holt nebudu používat

Posted: 11:50 06. Jun 2007
by igor
jop, taky sem se kdysi těšil s WM na vířivej, ale lepší bylo to neriskovat.
Posted: 12:18 06. Jun 2007
by Anurin
chjo

, nedá se nic dělat... škoda že sem to nevěděl dřív.. díky stejně za odpověd
Posted: 13:57 06. Jun 2007
by OneIceOne
Přesně nechápu o jakej bug se má jednat. Já hrál postavu s WA a vybojoval nespočet bojů, normálně ta postavička akorát chvili stojí, protože WA (whirling attack) je vlastně jeden útok za kolo, takže to vypadá, že nic chvili nedělá, a pak se znovu aktivuje normální boj. Nic jako bug s Circle Kick u tohodle neznám....

Posted: 16:23 06. Jun 2007
by Michal
A to se jako nerozhejbe ani když klikáš znova znova?
Posted: 20:58 06. Jun 2007
by Anurin
No nerozhejbe.. ukousal mě pitomej jezevec, zkoušel sem všechno, jinak bych to sem nepsal.. prostě můžu pak jen chodit a nic jineho, stalo se mi to 2x a dvakrat mě uhryzal slabočkej jezevec

Posted: 23:15 06. Jun 2007
by Sylmael
Vraj funguje dat dole z ruky zbran po virivom utoku a potom ju nahodit zas do ruky.
Posted: 01:00 07. Jun 2007
by igor
Sylmael wrote:Vraj funguje dat dole z ruky zbran po virivom utoku a potom ju nahodit zas do ruky.
No to neni zas úplně pravda... postava provede vířivej útok a někdy nedělá potom vůbec nic, na klikání nereaguje, prostě nechce bojovat. Výměna zbraně pomohla myslim že náhodně, ale většinou ne. Mě pomoh v 90% relog - tj. vířivej útok už sem holt nepoužíval (taky mě urubalo něco na způsob jezevce).
Posted: 01:10 07. Jun 2007
by pepa48
muzu dosvedcit ze opravdu virivy utok takto buguje..sam jsem toho byl nekolikrat svedkem...
Posted: 10:10 07. Jun 2007
by OneIceOne
A jak čas to se vám stával(vá) ten bug?
Posted: 10:16 07. Jun 2007
by igor
Myslim že skoro pokaždý nebo tak ze 70%, ale jako v boji to nemůžeš risknout pač bys chcíp
