Zmam osobu či savce
Zmam osobu či savce
Toto kúzlo som dnes využil dva krát na orkov a zakaždým úspešne > aspoň čo sa týka hodu na úspech...ide však o to že po tom čo sa červený ork podla očakávaní zmenil na modrého a teda neškodného, tak hneď asi po 5 sekundách bol opäť červený a riadne naštvaný čo znamenalo to čo sa aj stalo a teda začal útočiť. Stalo sa to popri tom jak som kolil škretov okolo na 5 sekund zmámeného orka...pýtam sa - mohlo to orkove nečakané oslobodenie z omámenia byť spôsobené tým že som tam popri ňom killoval jeho menších kolegov?
Re: Zmam osobu či savce
Myslim, ze B je spravne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zmam osobu či savce
kucik wrote:Myslim, ze B je spravne.
Hmm,takze okolo zmameneho musi byt totalny klud? chcem sa spytat....plati to iste aj pri kuzle drz priseru?
Re: Zmam osobu či savce
při kouzle "drž příšeru" tam může bejt rachot jak velkej chce a stejně zůstane paralyzovaná postava stát až do tý doby, co kouzlo vyprchá 
Re: Zmam osobu či savce
pepa48 wrote:při kouzle "drž příšeru" tam může bejt rachot jak velkej chce a stejně zůstane paralyzovaná postava stát až do tý doby, co kouzlo vyprchá
Ok,diky, tak mam o jedno info viac...a este jedna otazka spojena s tymto kuzloí drz priseru...kedzer sa to vola drz priseru...tak tym asi nepodrzim cloveka....viem ale ze podrzim trebarz orka a otazka znie...Zadrzi aj pulorka?
Re: Zmam osobu či savce
zadrží jak půlorka, tak člověka
Re: Zmam osobu či savce
zadrzis kohokoliv, pokud nebude mit tedy lepsi hody 
Re: Zmam osobu či savce
Godried wrote:zadrzis kohokoliv, pokud nebude mit tedy lepsi hody
Aha...tak toto ma as najviac zaujima...co je treba mat vymakane aby som mohol uspesne ocarovavat tymito kuzlami ako je teda zamam osobu ci drz priseru???
Re: Zmam osobu či savce
tak jakožto druid čím větší moudrost, tim větší TO na tvá kouzla a pak k tomu pomůže ještě zaměření/silnější zaměření na školu očarování
Re: Zmam osobu či savce
Ahaaaa...takze skola ocarovanie....to si tusim mozem dat ako zameranie pri tvorbe new lvl, ze? To je zrejme to co som chcel vediet..diky mocpepa48 wrote:tak jakožto druid čím větší moudrost, tim větší TO na tvá kouzla a pak k tomu pomůže ještě zaměření/silnější zaměření na školu očarování
Re: Zmam osobu či savce
jsou to featy, který si můžeš vzít na každym 3. lvlu povolání.. čaroděj se může na určitou školu zaměřit už na začátku od 1. lvlu, ale plynou z toho taky určitý nevýhody..
Re: Zmam osobu či savce
Vsetko ma svoje nevyhodypepa48 wrote:jsou to featy, který si můžeš vzít na každym 3. lvlu povolání.. čaroděj se může na určitou školu zaměřit už na začátku od 1. lvlu, ale plynou z toho taky určitý nevýhody..