Zmam osobu či savce

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Zmam osobu či savce

Post by Skipp »

Toto kúzlo som dnes využil dva krát na orkov a zakaždým úspešne > aspoň čo sa týka hodu na úspech...ide však o to že po tom čo sa červený ork podla očakávaní zmenil na modrého a teda neškodného, tak hneď asi po 5 sekundách bol opäť červený a riadne naštvaný čo znamenalo to čo sa aj stalo a teda začal útočiť. Stalo sa to popri tom jak som kolil škretov okolo na 5 sekund zmámeného orka...pýtam sa - mohlo to orkove nečakané oslobodenie z omámenia byť spôsobené tým že som tam popri ňom killoval jeho menších kolegov?
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by kucik »

Myslim, ze B je spravne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by Skipp »

kucik wrote:Myslim, ze B je spravne.

Hmm,takze okolo zmameneho musi byt totalny klud? chcem sa spytat....plati to iste aj pri kuzle drz priseru?
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by pepa48 »

při kouzle "drž příšeru" tam může bejt rachot jak velkej chce a stejně zůstane paralyzovaná postava stát až do tý doby, co kouzlo vyprchá ;)
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by Skipp »

pepa48 wrote:při kouzle "drž příšeru" tam může bejt rachot jak velkej chce a stejně zůstane paralyzovaná postava stát až do tý doby, co kouzlo vyprchá ;)

Ok,diky, tak mam o jedno info viac...a este jedna otazka spojena s tymto kuzloí drz priseru...kedzer sa to vola drz priseru...tak tym asi nepodrzim cloveka....viem ale ze podrzim trebarz orka a otazka znie...Zadrzi aj pulorka?
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by pepa48 »

zadrží jak půlorka, tak člověka
Godried
Poutník
Posts: 67
Joined: 02:05 15. Sep 2008

Re: Zmam osobu či savce

Post by Godried »

zadrzis kohokoliv, pokud nebude mit tedy lepsi hody :)
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by Skipp »

Godried wrote:zadrzis kohokoliv, pokud nebude mit tedy lepsi hody :)

Aha...tak toto ma as najviac zaujima...co je treba mat vymakane aby som mohol uspesne ocarovavat tymito kuzlami ako je teda zamam osobu ci drz priseru???
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by pepa48 »

tak jakožto druid čím větší moudrost, tim větší TO na tvá kouzla a pak k tomu pomůže ještě zaměření/silnější zaměření na školu očarování
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by Skipp »

pepa48 wrote:tak jakožto druid čím větší moudrost, tim větší TO na tvá kouzla a pak k tomu pomůže ještě zaměření/silnější zaměření na školu očarování
Ahaaaa...takze skola ocarovanie....to si tusim mozem dat ako zameranie pri tvorbe new lvl, ze? To je zrejme to co som chcel vediet..diky moc
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by pepa48 »

jsou to featy, který si můžeš vzít na každym 3. lvlu povolání.. čaroděj se může na určitou školu zaměřit už na začátku od 1. lvlu, ale plynou z toho taky určitý nevýhody..
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Zmam osobu či savce

Post by Skipp »

pepa48 wrote:jsou to featy, který si můžeš vzít na každym 3. lvlu povolání.. čaroděj se může na určitou školu zaměřit už na začátku od 1. lvlu, ale plynou z toho taky určitý nevýhody..
Vsetko ma svoje nevyhody :) to ma netrapi, mam plan 8)
Locked