Page 1 of 1

Zmam osobu či savce

Posted: 00:05 04. Apr 2009
by Skipp
Toto kúzlo som dnes využil dva krát na orkov a zakaždým úspešne > aspoň čo sa týka hodu na úspech...ide však o to že po tom čo sa červený ork podla očakávaní zmenil na modrého a teda neškodného, tak hneď asi po 5 sekundách bol opäť červený a riadne naštvaný čo znamenalo to čo sa aj stalo a teda začal útočiť. Stalo sa to popri tom jak som kolil škretov okolo na 5 sekund zmámeného orka...pýtam sa - mohlo to orkove nečakané oslobodenie z omámenia byť spôsobené tým že som tam popri ňom killoval jeho menších kolegov?

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 08:24 04. Apr 2009
by kucik
Myslim, ze B je spravne.

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 10:39 04. Apr 2009
by Skipp
kucik wrote:Myslim, ze B je spravne.

Hmm,takze okolo zmameneho musi byt totalny klud? chcem sa spytat....plati to iste aj pri kuzle drz priseru?

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 12:31 04. Apr 2009
by pepa48
při kouzle "drž příšeru" tam může bejt rachot jak velkej chce a stejně zůstane paralyzovaná postava stát až do tý doby, co kouzlo vyprchá ;)

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 13:04 04. Apr 2009
by Skipp
pepa48 wrote:při kouzle "drž příšeru" tam může bejt rachot jak velkej chce a stejně zůstane paralyzovaná postava stát až do tý doby, co kouzlo vyprchá ;)

Ok,diky, tak mam o jedno info viac...a este jedna otazka spojena s tymto kuzloí drz priseru...kedzer sa to vola drz priseru...tak tym asi nepodrzim cloveka....viem ale ze podrzim trebarz orka a otazka znie...Zadrzi aj pulorka?

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 14:14 04. Apr 2009
by pepa48
zadrží jak půlorka, tak člověka

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 14:16 04. Apr 2009
by Godried
zadrzis kohokoliv, pokud nebude mit tedy lepsi hody :)

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 14:39 04. Apr 2009
by Skipp
Godried wrote:zadrzis kohokoliv, pokud nebude mit tedy lepsi hody :)

Aha...tak toto ma as najviac zaujima...co je treba mat vymakane aby som mohol uspesne ocarovavat tymito kuzlami ako je teda zamam osobu ci drz priseru???

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 14:47 04. Apr 2009
by pepa48
tak jakožto druid čím větší moudrost, tim větší TO na tvá kouzla a pak k tomu pomůže ještě zaměření/silnější zaměření na školu očarování

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 14:48 04. Apr 2009
by Skipp
pepa48 wrote:tak jakožto druid čím větší moudrost, tim větší TO na tvá kouzla a pak k tomu pomůže ještě zaměření/silnější zaměření na školu očarování
Ahaaaa...takze skola ocarovanie....to si tusim mozem dat ako zameranie pri tvorbe new lvl, ze? To je zrejme to co som chcel vediet..diky moc

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 14:52 04. Apr 2009
by pepa48
jsou to featy, který si můžeš vzít na každym 3. lvlu povolání.. čaroděj se může na určitou školu zaměřit už na začátku od 1. lvlu, ale plynou z toho taky určitý nevýhody..

Re: Zmam osobu či savce

Posted: 14:55 04. Apr 2009
by Skipp
pepa48 wrote:jsou to featy, který si můžeš vzít na každym 3. lvlu povolání.. čaroděj se může na určitou školu zaměřit už na začátku od 1. lvlu, ale plynou z toho taky určitý nevýhody..
Vsetko ma svoje nevyhody :) to ma netrapi, mam plan 8)