Svaté symboly Lilith

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Svaté symboly Lilith

Post by ravangorn »

Nevím kam jsem to měl napsal, tak snad jako připomínku :) .
Koukal jsem, že v Morusově chrámu jsou symboly které může používat i bard. Jelikož je to jejich bůh tak to chápu, ale v Kel-A-Zahru jsem navštívil chrám Lilith a její symbol jako mág používat nemůžu. Je to přeci jenom bohyně mágů tak by to mohlo jít podobně jako u Moruse :) .
Nevím jak je to s ostatníma bohama, nezkoumal jsem.
DM
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Svaté symboly Lilith

Post by Prometheus »

Ber to tak ze bardi umi vsechno a nejaky symbol je nerozhazi :lol:
Ja som napriklad videl v Shardonskom hajku symboli pre klerikov a paladinov ktore okrem ineho davali nejake bodiky aj do porozumeni zviratum... to mi prislo hodne divne.Na co je klerikovi alebo paladinovi porozumenie zvieratam?Pochopil by som to keby ten symbol mohol pouzit aj druid alebo hraniciar ale to tam nebolo.Ja len ze mi to prislo trochu divne :lol:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Svaté symboly Lilith

Post by ravangorn »

No bardi sou asi prostě specialní na tohle to je fakt :D
Jen by mohli bejt i ty symboly upravený třeba podle toho kdo toho vyznává, přeci jenom mít takovej symbol to je už něco :D
Navíc jsou některý pěkný, ale na náboje. kde se vůbec ty náboje dají dobít, pokud se dobít dají :)
DM
Locked