Svaté symboly Lilith
Posted: 21:19 04. Apr 2009
Nevím kam jsem to měl napsal, tak snad jako připomínku
.
Koukal jsem, že v Morusově chrámu jsou symboly které může používat i bard. Jelikož je to jejich bůh tak to chápu, ale v Kel-A-Zahru jsem navštívil chrám Lilith a její symbol jako mág používat nemůžu. Je to přeci jenom bohyně mágů tak by to mohlo jít podobně jako u Moruse
.
Nevím jak je to s ostatníma bohama, nezkoumal jsem.
Koukal jsem, že v Morusově chrámu jsou symboly které může používat i bard. Jelikož je to jejich bůh tak to chápu, ale v Kel-A-Zahru jsem navštívil chrám Lilith a její symbol jako mág používat nemůžu. Je to přeci jenom bohyně mágů tak by to mohlo jít podobně jako u Moruse
Nevím jak je to s ostatníma bohama, nezkoumal jsem.