Page 1 of 1

Svaté symboly Lilith

Posted: 21:19 04. Apr 2009
by ravangorn
Nevím kam jsem to měl napsal, tak snad jako připomínku :) .
Koukal jsem, že v Morusově chrámu jsou symboly které může používat i bard. Jelikož je to jejich bůh tak to chápu, ale v Kel-A-Zahru jsem navštívil chrám Lilith a její symbol jako mág používat nemůžu. Je to přeci jenom bohyně mágů tak by to mohlo jít podobně jako u Moruse :) .
Nevím jak je to s ostatníma bohama, nezkoumal jsem.

Re: Svaté symboly Lilith

Posted: 00:10 05. Apr 2009
by Prometheus
Ber to tak ze bardi umi vsechno a nejaky symbol je nerozhazi :lol:
Ja som napriklad videl v Shardonskom hajku symboli pre klerikov a paladinov ktore okrem ineho davali nejake bodiky aj do porozumeni zviratum... to mi prislo hodne divne.Na co je klerikovi alebo paladinovi porozumenie zvieratam?Pochopil by som to keby ten symbol mohol pouzit aj druid alebo hraniciar ale to tam nebolo.Ja len ze mi to prislo trochu divne :lol:

Re: Svaté symboly Lilith

Posted: 00:31 05. Apr 2009
by ravangorn
No bardi sou asi prostě specialní na tohle to je fakt :D
Jen by mohli bejt i ty symboly upravený třeba podle toho kdo toho vyznává, přeci jenom mít takovej symbol to je už něco :D
Navíc jsou některý pěkný, ale na náboje. kde se vůbec ty náboje dají dobít, pokud se dobít dají :)