Page 1 of 1
Přerušení útoku když dojdou šípy
Posted: 18:03 10. Jun 2007
by photter
proč se přerušuje útok, když se přehodí zbraň vim ale musí to bejt i když dojdou šípy ? navíc to buguje a někdy je problém přinutit postavu aby vůbec začala znova střílet

Posted: 18:19 10. Jun 2007
by Sylmael
Neni to snad nejaky bioware bug?
Posted: 19:53 10. Jun 2007
by photter
neni, na jinym servru sem to nevidel, normalně když dojde toulec, doplni se do slotu a střílíš pořád dál, tady přestaneš střílet, musíš znova kliknout na cíl, čeká to jedno kolo, vystřelí to jednou a přestane zase, musíš znova kliknout, čeká další kolo a teprve pak střílí normálně dál
a eště mám dojem, že tě to celou dobu počítá flatfooted

Posted: 20:58 10. Jun 2007
by Sylmael
Teraz som to odskusal v hre tak ze som si dal len 5 sipov do tulca a strielal. Po vystreleni 5 sipov sa mi tulec prehodil na plny a ja strielal dalej...
Posted: 21:05 10. Jun 2007
by Michal
Já mám taky pocit, že to tady normálně funguje a šípy se hodí do slotu automaticky. Nemohla to bejt jen nějaká čímsi způsobená ojedinělá situace?
Posted: 21:34 10. Jun 2007
by kucik
Teda me se to s zeleznou pravidelnosti stava taky. Sakra v cem muze bejt chybka?
Posted: 22:07 10. Jun 2007
by Sylmael
Jednym z moznych rieseni ktore ma napada je zavcasu si doplnit sipy nez uplne dojdu.

Posted: 22:58 10. Jun 2007
by photter
když to de, tak to dělám ale dycky to nejde a to střílim zatim jenom 3 za kolo
není to ojedinělá situace, udělá to pokaždý...
oni se doplněj ale postava přestane střílet
Posted: 23:41 10. Jun 2007
by Sylmael
Isty cas sa mi vidi ze to robil system unavy. Vtedy to nebolo vyladene nejak... Mozno sa zas sprava nieco konfliktne co vnuti postave ClearAllActions() a tympadom jej prerusi cinnost a postava len stoji. Ale ked vravis ze potom nejde ani len utocit tak to je uz divne aj pre funkciu ClearAllActions().
Posted: 00:39 11. Jun 2007
by chlor
no mam pocit, že se mi to taky párkrát stalo...
Posted: 13:43 11. Jun 2007
by jaara
2sylm>on equip ?
Posted: 16:01 11. Jun 2007
by Sylmael
2jaara>Skor UnEquip
Posted: 13:33 15. Jun 2007
by Sylmael
Fixed, vysledok bude v update mozno dnes vecer.
Posted: 14:01 15. Jun 2007
by photter
lučištníci děkujou
