Page 1 of 1

quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem

Posted: 10:02 15. Jun 2007
by Sven
vcera me jedno gm zadalo quest - jelikoz s nim mam problemy a mam k nemu spoustu otazek - ohledne "jak si to kdo predstavuje" tak bych ho timto poprosil aby se se mnou nejak domluvil. Erastus Fulmen

Posted: 15:57 15. Jun 2007
by Sven
o vikendu nebudu na pc - tak se domluvime pak nekdy jindy