quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem
Posted: 10:02 15. Jun 2007
vcera me jedno gm zadalo quest - jelikoz s nim mam problemy a mam k nemu spoustu otazek - ohledne "jak si to kdo predstavuje" tak bych ho timto poprosil aby se se mnou nejak domluvil. Erastus Fulmen