quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Sven
Nováček
Posts: 18
Joined: 12:24 08. May 2007
Location: Pardubice

quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem

Post by Sven »

vcera me jedno gm zadalo quest - jelikoz s nim mam problemy a mam k nemu spoustu otazek - ohledne "jak si to kdo predstavuje" tak bych ho timto poprosil aby se se mnou nejak domluvil. Erastus Fulmen
Sven
Nováček
Posts: 18
Joined: 12:24 08. May 2007
Location: Pardubice

Post by Sven »

o vikendu nebudu na pc - tak se domluvime pak nekdy jindy
Locked