Page 1 of 3

bug s pokladkem

Posted: 22:50 02. May 2009
by černý vlk
čím dál častěji se mi stává, že se probiju k nějakému pokládku..jsou všude pasti, bosse zabiju ale všechny poklady jsou prázdné...jedná se zřejmě o bug :(

Stalo se mi tou vlkodlaků, goril v prahvozdě (tam chybí půlka, vždy ta samá), u pána prohnilých zombií taky...několikrát

Re: bug s pokladkem

Posted: 23:34 02. May 2009
by monstera
černý vlk wrote:čím dál častěji se mi stává, že se probiju k nějakému pokládku..jsou všude pasti, bosse zabiju ale všechny poklady jsou prázdné...jedná se zřejmě o bug :(

Stalo se mi tou vlkodlaků, goril v prahvozdě (tam chybí půlka, vždy ta samá), u pána prohnilých zombií taky...několikrát

To není bug, to je smůla. Někdo tam byl dřív, pasti a potvory se obnovily ale poklad až po resu....

Re: bug s pokladkem

Posted: 23:51 02. May 2009
by černý vlk
monstera wrote:
černý vlk wrote:čím dál častěji se mi stává, že se probiju k nějakému pokládku..jsou všude pasti, bosse zabiju ale všechny poklady jsou prázdné...jedná se zřejmě o bug :(

Stalo se mi tou vlkodlaků, goril v prahvozdě (tam chybí půlka, vždy ta samá), u pána prohnilých zombií taky...několikrát

To není bug, to je smůla. Někdo tam byl dřív, pasti a potvory se obnovily ale poklad až po resu....
to bych pochopil, kdyby i malé pokládky nebyly prázdné..navíc často jsem šel po restartu na lov...nikde, v žádném pokládku nic nebylo .(

Re: bug s pokladkem

Posted: 07:46 03. May 2009
by černý vlk
tak mě napadá, že ten bug je u goril..tam pokládek je, seberu jich pár a další hromádky (a všechny pokládky na thaliiú se pro mou postavu jakoby vypnou a nejdou vidět)

Re: bug s pokladkem

Posted: 09:39 03. May 2009
by kaz
Kdysi davno zde nekdo psal ze nenachazi uz zadne poklady, a bylo to zduvodnene tim, ze zrejme dosahl jisteho limitu, kdy vybral max. pokladu pro svou postavu. Nemuze to byt tim?

Re: bug s pokladkem

Posted: 10:31 03. May 2009
by nomis_b
kaz wrote:Kdysi davno zde nekdo psal ze nenachazi uz zadne poklady, a bylo to zduvodnene tim, ze zrejme dosahl jisteho limitu, kdy vybral max. pokladu pro svou postavu. Nemuze to byt tim?
na to sem se ptal uz. ale slo o to, ze dosahl 25 urovne.
Nulieth neprestoupila o lvl.

ale je tam nejakej limit tusim na den. Ale kazdym resem by se mel tusim vynulovat :(

Re: bug s pokladkem

Posted: 10:32 03. May 2009
by černý vlk
kaz wrote:Kdysi davno zde nekdo psal ze nenachazi uz zadne poklady, a bylo to zduvodnene tim, ze zrejme dosahl jisteho limitu, kdy vybral max. pokladu pro svou postavu. Nemuze to byt tim?
to je maximum co postava může vybrat?? :D to teda není zrovna role play řešení :D...ale asi je to dobře, mnohem lepší je vybíjení zvířat pro kožešiny než zajít na pár jeskyní pro poklad

Re: bug s pokladkem

Posted: 10:34 03. May 2009
by černý vlk
nomis_b wrote:
kaz wrote:Kdysi davno zde nekdo psal ze nenachazi uz zadne poklady, a bylo to zduvodnene tim, ze zrejme dosahl jisteho limitu, kdy vybral max. pokladu pro svou postavu. Nemuze to byt tim?
na to sem se ptal uz. ale slo o to, ze dosahl 25 urovne.
Nulieth neprestoupila o lvl.

ale je tam nejakej limit tusim na den. Ale kazdym resem by se mel tusim vynulovat :(
právě že ne :( ráno jsem se logl a nevybral jsem více než 4k a zas se to stalo...a v žádném dungu po celé Thalii pak nenajdu ani zlatku..

Re: bug s pokladkem

Posted: 11:11 03. May 2009
by Grunt
černý vlk wrote: :D to teda není zrovna role play řešení :D...
-Za to vybijet pořád dokola Dungy kde to nejvic nese je dokonale Role Play řešení :D:D:D:D

-Asi bych počkal nějakou dobu esli to nepřestane? Par restartu a pak se asi zabývat myšlenkou o nějkém limitu...

Re: bug s pokladkem

Posted: 11:22 03. May 2009
by černý vlk
Grunt wrote:
černý vlk wrote: :D to teda není zrovna role play řešení :D...
-Za to vybijet pořád dokola Dungy kde to nejvic nese je dokonale Role Play řešení :D:D:D:D

-Asi bych počkal nějakou dobu esli to nepřestane? Par restartu a pak se asi zabývat myšlenkou o nějkém limitu...
ano, proč ne? v čem to odporuje? doupě houževnatých zombií co si nedají pokoj a pořáda pořád lezou do prahvozdu... :)

edit: opravdu nemám rád takové to "buď chodíš dungy a jsi out of RP a nebo nikam moc nechodíš a jsi cool HCRP"..já takhle neškatulkuju...třeba Asshen umí dobře zahrát charakter a přitom dělá ty hnusné věci, oplzlosti, že chodí do ....wait for it....dungů



udělám pár "testů"

Re: bug s pokladkem

Posted: 11:47 03. May 2009
by Prometheus
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jo jo, Asshen je mistr creeper ale ked pride na lamanie chleba tak je to pan RP hrac 8) To je fakt...

Re: bug s pokladkem

Posted: 11:53 03. May 2009
by Hacanus
Jaaaaaaaaaaaaaaa????????? CREEPER??? ....nikdy :D :D :D :D :D

Re: bug s pokladkem

Posted: 11:53 03. May 2009
by Daanri
Tam nejde o skatulkovanie...ak tam je ten limit tak je hooooodne vysoky, aspon co si ja pamatam a dosiahnut ho je naozaj totalny maximalny looting a dosiahne ho naozaj len ten co nerobi nic ine len lootuje a prave pre takych by tam mal byt. Ale nie som si isty, ci tam nejaky taky limit ete stale je. :wink:

Re: bug s pokladkem

Posted: 12:07 03. May 2009
by černý vlk
Daanri wrote:Tam nejde o skatulkovanie...ak tam je ten limit tak je hooooodne vysoky, aspon co si ja pamatam a dosiahnut ho je naozaj totalny maximalny looting a dosiahne ho naozaj len ten co nerobi nic ine len lootuje a prave pre takych by tam mal byt. Ale nie som si isty, ci tam nejaky taky limit ete stale je. :wink:
:oops:

kolik je moc? 100M? :oops:

Re: bug s pokladkem

Posted: 12:11 03. May 2009
by Daanri
Presny limit neviem, ale bude dost velky, pretoze pokial viem tak v celej historii Thalie od wipu sa to podarilo mozno jednej osobe a ty mozes byt druha. :D

Ale ako vravim, neviem ci tam ten limit stale je, moze byt ze uz nie je a chyba bude niekde inde.