Page 1 of 3
bug s pokladkem
Posted: 22:50 02. May 2009
by černý vlk
čím dál častěji se mi stává, že se probiju k nějakému pokládku..jsou všude pasti, bosse zabiju ale všechny poklady jsou prázdné...jedná se zřejmě o bug
Stalo se mi tou vlkodlaků, goril v prahvozdě (tam chybí půlka, vždy ta samá), u pána prohnilých zombií taky...několikrát
Re: bug s pokladkem
Posted: 23:34 02. May 2009
by monstera
černý vlk wrote:čím dál častěji se mi stává, že se probiju k nějakému pokládku..jsou všude pasti, bosse zabiju ale všechny poklady jsou prázdné...jedná se zřejmě o bug
Stalo se mi tou vlkodlaků, goril v prahvozdě (tam chybí půlka, vždy ta samá), u pána prohnilých zombií taky...několikrát
To není bug, to je smůla. Někdo tam byl dřív, pasti a potvory se obnovily ale poklad až po resu....
Re: bug s pokladkem
Posted: 23:51 02. May 2009
by černý vlk
monstera wrote:černý vlk wrote:čím dál častěji se mi stává, že se probiju k nějakému pokládku..jsou všude pasti, bosse zabiju ale všechny poklady jsou prázdné...jedná se zřejmě o bug
Stalo se mi tou vlkodlaků, goril v prahvozdě (tam chybí půlka, vždy ta samá), u pána prohnilých zombií taky...několikrát
To není bug, to je smůla. Někdo tam byl dřív, pasti a potvory se obnovily ale poklad až po resu....
to bych pochopil, kdyby i malé pokládky nebyly prázdné..navíc často jsem šel po restartu na lov...nikde, v žádném pokládku nic nebylo .(
Re: bug s pokladkem
Posted: 07:46 03. May 2009
by černý vlk
tak mě napadá, že ten bug je u goril..tam pokládek je, seberu jich pár a další hromádky (a všechny pokládky na thaliiú se pro mou postavu jakoby vypnou a nejdou vidět)
Re: bug s pokladkem
Posted: 09:39 03. May 2009
by kaz
Kdysi davno zde nekdo psal ze nenachazi uz zadne poklady, a bylo to zduvodnene tim, ze zrejme dosahl jisteho limitu, kdy vybral max. pokladu pro svou postavu. Nemuze to byt tim?
Re: bug s pokladkem
Posted: 10:31 03. May 2009
by nomis_b
kaz wrote:Kdysi davno zde nekdo psal ze nenachazi uz zadne poklady, a bylo to zduvodnene tim, ze zrejme dosahl jisteho limitu, kdy vybral max. pokladu pro svou postavu. Nemuze to byt tim?
na to sem se ptal uz. ale slo o to, ze dosahl 25 urovne.
Nulieth neprestoupila o lvl.
ale je tam nejakej limit tusim na den. Ale kazdym resem by se mel tusim vynulovat

Re: bug s pokladkem
Posted: 10:32 03. May 2009
by černý vlk
kaz wrote:Kdysi davno zde nekdo psal ze nenachazi uz zadne poklady, a bylo to zduvodnene tim, ze zrejme dosahl jisteho limitu, kdy vybral max. pokladu pro svou postavu. Nemuze to byt tim?
to je maximum co postava může vybrat??

to teda není zrovna role play řešení

...ale asi je to dobře, mnohem lepší je vybíjení zvířat pro kožešiny než zajít na pár jeskyní pro poklad
Re: bug s pokladkem
Posted: 10:34 03. May 2009
by černý vlk
nomis_b wrote:kaz wrote:Kdysi davno zde nekdo psal ze nenachazi uz zadne poklady, a bylo to zduvodnene tim, ze zrejme dosahl jisteho limitu, kdy vybral max. pokladu pro svou postavu. Nemuze to byt tim?
na to sem se ptal uz. ale slo o to, ze dosahl 25 urovne.
Nulieth neprestoupila o lvl.
ale je tam nejakej limit tusim na den. Ale kazdym resem by se mel tusim vynulovat

právě že ne

ráno jsem se logl a nevybral jsem více než 4k a zas se to stalo...a v žádném dungu po celé Thalii pak nenajdu ani zlatku..
Re: bug s pokladkem
Posted: 11:11 03. May 2009
by Grunt
černý vlk wrote: 
to teda není zrovna role play řešení

...
-Za to vybijet pořád dokola Dungy kde to nejvic nese je dokonale Role Play řešení

:D:D:D
-Asi bych počkal nějakou dobu esli to nepřestane? Par restartu a pak se asi zabývat myšlenkou o nějkém limitu...
Re: bug s pokladkem
Posted: 11:22 03. May 2009
by černý vlk
Grunt wrote:černý vlk wrote: 
to teda není zrovna role play řešení

...
-Za to vybijet pořád dokola Dungy kde to nejvic nese je dokonale Role Play řešení

:D:D:D
-Asi bych počkal nějakou dobu esli to nepřestane? Par restartu a pak se asi zabývat myšlenkou o nějkém limitu...
ano, proč ne? v čem to odporuje? doupě houževnatých zombií co si nedají pokoj a pořáda pořád lezou do prahvozdu...
edit: opravdu nemám rád takové to "buď chodíš dungy a jsi out of RP a nebo nikam moc nechodíš a jsi cool HCRP"..já takhle neškatulkuju...třeba Asshen umí dobře zahrát charakter a přitom dělá ty hnusné věci, oplzlosti, že chodí do ....wait for it....dungů
udělám pár "testů"
Re: bug s pokladkem
Posted: 11:47 03. May 2009
by Prometheus
Re: bug s pokladkem
Posted: 11:53 03. May 2009
by Hacanus
Re: bug s pokladkem
Posted: 11:53 03. May 2009
by Daanri
Tam nejde o skatulkovanie...ak tam je ten limit tak je hooooodne vysoky, aspon co si ja pamatam a dosiahnut ho je naozaj totalny maximalny looting a dosiahne ho naozaj len ten co nerobi nic ine len lootuje a prave pre takych by tam mal byt. Ale nie som si isty, ci tam nejaky taky limit ete stale je.

Re: bug s pokladkem
Posted: 12:07 03. May 2009
by černý vlk
Daanri wrote:Tam nejde o skatulkovanie...ak tam je ten limit tak je hooooodne vysoky, aspon co si ja pamatam a dosiahnut ho je naozaj totalny maximalny looting a dosiahne ho naozaj len ten co nerobi nic ine len lootuje a prave pre takych by tam mal byt. Ale nie som si isty, ci tam nejaky taky limit ete stale je.

kolik je moc? 100M?

Re: bug s pokladkem
Posted: 12:11 03. May 2009
by Daanri
Presny limit neviem, ale bude dost velky, pretoze pokial viem tak v celej historii Thalie od wipu sa to podarilo mozno jednej osobe a ty mozes byt druha.
Ale ako vravim, neviem ci tam ten limit stale je, moze byt ze uz nie je a chyba bude niekde inde.