Čarodějova přeměna
Čarodějova přeměna
Jak víte, čaroděj se může přeměnit pomocí kouzla "Proměň sebe", při proměně v trola se v inventáři objevil objekt "Vlastnosti proměny v trola" a po ukončení proměny nezmizel. Prý by se to hráči do inventáře nemělo dostat, jelikož jsou to vlastnosti tý příšery. Takže to hlásím jako chybu.
Re: Čarodějova přeměna
To se prostě občas stane, je to nějakej hardcore bug. Mě jednou zbyla po mrtvym familiarovi taky jeho kůže... prostě to zahoď a dál to neřeš.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Čarodějova přeměna
Nj, spíš by mě zajímaly nějaký dataily, jak se to stalo. Proč se ta kůže nevybavila a tak.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Čarodějova přeměna
To ti asi těžko řekne... já si myslim, že to vzniká nějakym lagem nebo tak.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Čarodějova přeměna
Nebyla to žádná speciální situace, hodil jsem si kamenku, přeměnil se na trola a šel zabijet mephity spolu s přítelíčkem, při další přeměně se mi to už nestalo. Až potom znova u klepetnatců tušim. Ty kůže mi už Krata sebral, ale asi víte o čem je teda řeč. Ale přeměňuju se často a stalo se to jen dvakrát, tak nevim. Asi fakt jenom nějaká nahodilá chyba.kucik wrote:Nj, spíš by mě zajímaly nějaký dataily, jak se to stalo. Proč se ta kůže nevybavila a tak.
Re: Čarodějova přeměna
Stává se mi něco podobného s přítelíčkem, taky jsem to už viděl někde na foru popsaný.
Když používám jako přítelíčka mephlita s regenerací, po smrti z něj zůstane na zemi pytlík pozůstatků, ve kterém je cosi, co vypadá jako kůže. Nelze to pak ale nijak použít.
Stalo se mi to zatím pokaždé jenom když přítelíček umřel ovládán hráčem. Když umře "normálně", nikdy po něm nic nezbyde.
A v souvislosti s tímhle ovládáním ještě jedna chybka. Dá se tak obejít ubírání životů čaroději za smrt přítelíčka, když umře ovládán, životy se neodečtou. Nebo ne vždycky.
Když používám jako přítelíčka mephlita s regenerací, po smrti z něj zůstane na zemi pytlík pozůstatků, ve kterém je cosi, co vypadá jako kůže. Nelze to pak ale nijak použít.
Stalo se mi to zatím pokaždé jenom když přítelíček umřel ovládán hráčem. Když umře "normálně", nikdy po něm nic nezbyde.
A v souvislosti s tímhle ovládáním ještě jedna chybka. Dá se tak obejít ubírání životů čaroději za smrt přítelíčka, když umře ovládán, životy se neodečtou. Nebo ne vždycky.
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
Re: Čarodějova přeměna
JJ, i mně se to stalo když jsem ho ovládal... zbyla po něm kůže s použitelností od levelu 22. když byly tenkrát zrušený restrikce levelů, zkusil jsem si jí nandat, což šlo (zmizela z batohu), ale nešla sundat
(pač nikde fyzicky nebyla). Nicméně po relogu (nebo restartu, už nevím) zmizela sama (do té doby v batohu ne, tam přežila X restartů...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Čarodějova přeměna
doporučuju zvýšenou prioritu problému, ta kůže se použít (zneužít) dá a to velmi efektivně

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh