Page 1 of 1

Čarodějova přeměna

Posted: 19:41 26. May 2009
by Sapal
Jak víte, čaroděj se může přeměnit pomocí kouzla "Proměň sebe", při proměně v trola se v inventáři objevil objekt "Vlastnosti proměny v trola" a po ukončení proměny nezmizel. Prý by se to hráči do inventáře nemělo dostat, jelikož jsou to vlastnosti tý příšery. Takže to hlásím jako chybu.

Re: Čarodějova přeměna

Posted: 09:51 27. May 2009
by DenGrasse
To se prostě občas stane, je to nějakej hardcore bug. Mě jednou zbyla po mrtvym familiarovi taky jeho kůže... prostě to zahoď a dál to neřeš.

Re: Čarodějova přeměna

Posted: 10:02 27. May 2009
by kucik
Nj, spíš by mě zajímaly nějaký dataily, jak se to stalo. Proč se ta kůže nevybavila a tak.

Re: Čarodějova přeměna

Posted: 11:21 27. May 2009
by DenGrasse
To ti asi těžko řekne... já si myslim, že to vzniká nějakym lagem nebo tak.

Re: Čarodějova přeměna

Posted: 13:12 27. May 2009
by Sapal
kucik wrote:Nj, spíš by mě zajímaly nějaký dataily, jak se to stalo. Proč se ta kůže nevybavila a tak.
Nebyla to žádná speciální situace, hodil jsem si kamenku, přeměnil se na trola a šel zabijet mephity spolu s přítelíčkem, při další přeměně se mi to už nestalo. Až potom znova u klepetnatců tušim. Ty kůže mi už Krata sebral, ale asi víte o čem je teda řeč. Ale přeměňuju se často a stalo se to jen dvakrát, tak nevim. Asi fakt jenom nějaká nahodilá chyba.

Re: Čarodějova přeměna

Posted: 14:02 27. May 2009
by Dilvish
Stává se mi něco podobného s přítelíčkem, taky jsem to už viděl někde na foru popsaný.

Když používám jako přítelíčka mephlita s regenerací, po smrti z něj zůstane na zemi pytlík pozůstatků, ve kterém je cosi, co vypadá jako kůže. Nelze to pak ale nijak použít.
Stalo se mi to zatím pokaždé jenom když přítelíček umřel ovládán hráčem. Když umře "normálně", nikdy po něm nic nezbyde.

A v souvislosti s tímhle ovládáním ještě jedna chybka. Dá se tak obejít ubírání životů čaroději za smrt přítelíčka, když umře ovládán, životy se neodečtou. Nebo ne vždycky.

Re: Čarodějova přeměna

Posted: 15:36 27. May 2009
by DenGrasse
JJ, i mně se to stalo když jsem ho ovládal... zbyla po něm kůže s použitelností od levelu 22. když byly tenkrát zrušený restrikce levelů, zkusil jsem si jí nandat, což šlo (zmizela z batohu), ale nešla sundat :mrgreen: (pač nikde fyzicky nebyla). Nicméně po relogu (nebo restartu, už nevím) zmizela sama (do té doby v batohu ne, tam přežila X restartů...

Re: Čarodějova přeměna

Posted: 22:40 27. May 2009
by photter
doporučuju zvýšenou prioritu problému, ta kůže se použít (zneužít) dá a to velmi efektivně :evil: :evil: :evil: