oprava craftových rukavic
oprava craftových rukavic
nedávno jsem opravoval bojové rukavice pro 12. lvl bez očarování s bonusem +2 za 7k skoro a přišlo m ito hrozně moc...navíc se jednalo o opravu z postihu -1....dneska jsem opravil ty samé jen s očarováním a stálo to 14k....přijde mi to strašně moc peněz..je to záměr? jak se vypočítává cena opravy? ty rukavice mají cenu 30k a oprava z -1 na "vpořádku" stojí polovinu....to už je pomalu lepší prodat a koupit nové
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: oprava craftových rukavic
Je lepsie opravovat veci priebezne.Ked sa ti na veci objavi uz nejaky postih oprava naozaj stoji nemale zlataky.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: oprava craftových rukavic
dobře, děkuju za tip...no, když se objeví postih -1, je opravdu lepší to prodat a koupit nové od craftera..i s jeho přirážkou to vyjde mnohem lépe..což mi připomíná zboží z čínyPrometheus wrote:Je lepsie opravovat veci priebezne.Ked sa ti na veci objavi uz nejaky postih oprava naozaj stoji nemale zlataky.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: oprava craftových rukavic
Jo, je zamer, aby cena opravy odpovidala cene predmetu. Pokud uz byly ve stavu -1, tak to znamena, ze byly temer na hadry a proto taky takova cena za opravu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: oprava craftových rukavic
ano, chápukucik wrote:Jo, je zamer, aby cena opravy odpovidala cene predmetu. Pokud uz byly ve stavu -1, tak to znamena, ze byly temer na hadry a proto taky takova cena za opravu.
jen ještě pár poznatků:
a) no, jde tam mít postih i -3
b) dneska jsem opravil rukavičky které neměly postih k útoku ještě a to za 46k !!! róbu taky tak přibližně...to je skoro 100k za ještě mírnou vadu. Přijde mi to zkrátka moc..to už mají levnější střelci vystřelující mraky šípů
c) když takhle koupím rukavice za 450k, které se mi pokazí, tak je už lepší prodat poškozené a koupit si nové...přijde to mnohem levněji.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: oprava craftových rukavic
Když už je o tom tady řeč... Co takhle udělat možnost opravování itemu v ramci craftu? (dejmetomu zbrane by opravoval kovář atd...)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: oprava craftových rukavic
u opravování v craftu jsem proti.. nebo aspon at to stojí stejně nebo trochu méně, to by pak oprava ztratila význam..
Ta cena se mi zdá trochu moc.. -1 sem bral jako poškození, třeba zuby na zbrani nebo otupělej meč, díra ve zbroji, něco co se dá opravit za ne tak velkej obnos.. ta pálka mě celkem překvapila
co kdyby bylo poškození:
-1 : 20-35% celkové cěny
-2 : 50% celkové ceny
-3 : 70-85 celkové ceny
Ta cena se mi zdá trochu moc.. -1 sem bral jako poškození, třeba zuby na zbrani nebo otupělej meč, díra ve zbroji, něco co se dá opravit za ne tak velkej obnos.. ta pálka mě celkem překvapila
co kdyby bylo poškození:
-1 : 20-35% celkové cěny
-2 : 50% celkové ceny
-3 : 70-85 celkové ceny
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: oprava craftových rukavic
Ja bych videl opravu spis tak ze by stala jenom treba material ze kteryho je vyrobena z vetsi casti (zbran 80 zelezo 20 platina) by potřebovala třeba k opravě 1 prut železa mno..
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: oprava craftových rukavic
Hele se ti zdá oprava pálka, tak to co navrhuješ ty je trest né hele ?Krata wrote: -1 : 20-35% celkové cěny
-2 : 50% celkové ceny
-3 : 70-85 celkové ceny
Koupil jsem si štít za 100K+ a platil jsem za opravu -1 11K, což je asi 10% pokud by se měla zvedat cena, tak věci od dobrodruha by kupovali jen zazobanci jako jsem já a pár dalších lidí...
upřímě 20-35% to už bych si snad chodil v nějaký vobič craftový která vyjde určitě míň jak zelezná kostra
(u mě 1,7, což aprise se do opravy nezapočítává, tak oprava vyletí na víc jak 20-35% daný ceny itemu z koupě...) a nasazoval bych si tu "dražší a lepší" výbavu jen na PvP(CvC)...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: oprava craftových rukavic
hmm.. to je tak když něco píšeš pod vlivem, sem u toho nějak nepřemejšlel
možná se mi to zdá moc ale jesli je 10% ceny při opravě -1 tak je to v pořádku
možná se mi to zdá moc ale jesli je 10% ceny při opravě -1 tak je to v pořádku
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: oprava craftových rukavic
no, dnes dopoledne jsem byl s lvlem 15 na výpravě, kde jsme utržili zruba 35 měšců...orpava jen za to dopoledne mě stála 9600 zl...postihy tam ještě nebyly no a stejně pálka...a to mám rukavice +2 a šaty z obchodu +4.
zkusím to srovnat se střelcem: ten si koupí třeba ty nej šípy (+1k10) za 20k a rozhodně nevystřílí 5000 šípů za dopoledne...a to jsou ty nejlepší šípy co jdu koupit.
opravu jsem bral vždycky jako role playingovou záležitost, kdy po dobrodružství si zajde bojovník doladit zbroj a meč, zaplatí pár zlatek za práci a materiál a je to.
jestli to je myšleno jako odliv peněz z modulu nebo přiškrcení creeperů a drtivá podpora výdělku z craftu, tak se to daří dobře
zkusím to srovnat se střelcem: ten si koupí třeba ty nej šípy (+1k10) za 20k a rozhodně nevystřílí 5000 šípů za dopoledne...a to jsou ty nejlepší šípy co jdu koupit.
opravu jsem bral vždycky jako role playingovou záležitost, kdy po dobrodružství si zajde bojovník doladit zbroj a meč, zaplatí pár zlatek za práci a materiál a je to.
jestli to je myšleno jako odliv peněz z modulu nebo přiškrcení creeperů a drtivá podpora výdělku z craftu, tak se to daří dobře
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: oprava craftových rukavic
spíš se bojim, že to creepeření podpoří, páč provoz postavy pak stojí dost zl, který zas bude člověk chtít někde sehnat...chce to nějakou zlatou střední cestučerný vlk wrote: jestli to je myšleno jako odliv peněz z modulu nebo přiškrcení creeperů a drtivá podpora výdělku z craftu, tak se to daří dobře
paladin Daladan
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: oprava craftových rukavic
No, ale když nebudou tolik creepit, tak si tolik neopotřebujou výzbroj a tudíž nebudou muset cpat takový prachy do opravy a proto nebudou muset tolik creepit:)Lynx23 wrote:spíš se bojim, že to creepeření podpoří, páč provoz postavy pak stojí dost zl, který zas bude člověk chtít někde sehnat...chce to nějakou zlatou střední cestučerný vlk wrote: jestli to je myšleno jako odliv peněz z modulu nebo přiškrcení creeperů a drtivá podpora výdělku z craftu, tak se to daří dobře
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: oprava craftových rukavic
no, spíše budou creepit sami, aby měli zisk jen pro sebe, bude se více číhat na lukrativní bosse. Creepeři na tom budou stejně pořád nejlépe. Chodí "tam kde to sype", ti, kteří chodí z různých zápletek (RP) někam, spláčou nad výdělkem, protože nic moc nezískají, když ano, bude se to dělit mezi moc postav. Na druhou stranu, tyto postavy nemusí mít drahou výbavu právě proto, že nejsou creepeři a tím pádem nevysolí za opravu tolik. Ale klidně ať se ty sumy nechají, je možné i upravit dobu, za kterou se pokazí...každopádně, tohle má být jen "pohled z praxe", vesměs je mi jedno jestli se to nechá nebo změní, pálí mě tu jiné věciPhantorris wrote:No, ale když nebudou tolik creepit, tak si tolik neopotřebujou výzbroj a tudíž nebudou muset cpat takový prachy do opravy a proto nebudou muset tolik creepit:)Lynx23 wrote:spíš se bojim, že to creepeření podpoří, páč provoz postavy pak stojí dost zl, který zas bude člověk chtít někde sehnat...chce to nějakou zlatou střední cestučerný vlk wrote: jestli to je myšleno jako odliv peněz z modulu nebo přiškrcení creeperů a drtivá podpora výdělku z craftu, tak se to daří dobře
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)