Postihy v podtemnu
Postihy v podtemnu
Selhání kouzla
-4 oč
-4 ab
Je to jako v pořádku, když to dostane člověk jen co vleze do podtemna ? Postihy beru, ale takhle drsný ?
To by se asi mohlo trošku snížit, jinak tam dolu nebude nikdo chodit...
Navíc podtemnáci jsou oslepení jen v noci a nevím o tom že by měli nějaký jiný postiky neš blind na světle...
Tohle mi trošku připadá dosti zavádějící...
Mám postavu co má vidění ve tmě, takže si myslím že ty postihy by se měli od něčeho tedy odvíjet... jestli je tam zkažený vzduch, tak si házet třeba na výdž v každý lokaci na nějakej postih, to si myslím že by bylo trošku schůdnější... Nebo třeba helmice s viděním ve tmě(spíš nějaká kápě) Co myslíte ?
ještě jsem si všiml nebo jestli je to záměr, tak povrchňan nevidí na jakým je patře...
-4 oč
-4 ab
Je to jako v pořádku, když to dostane člověk jen co vleze do podtemna ? Postihy beru, ale takhle drsný ?
To by se asi mohlo trošku snížit, jinak tam dolu nebude nikdo chodit...
Navíc podtemnáci jsou oslepení jen v noci a nevím o tom že by měli nějaký jiný postiky neš blind na světle...
Tohle mi trošku připadá dosti zavádějící...
Mám postavu co má vidění ve tmě, takže si myslím že ty postihy by se měli od něčeho tedy odvíjet... jestli je tam zkažený vzduch, tak si házet třeba na výdž v každý lokaci na nějakej postih, to si myslím že by bylo trošku schůdnější... Nebo třeba helmice s viděním ve tmě(spíš nějaká kápě) Co myslíte ?
ještě jsem si všiml nebo jestli je to záměr, tak povrchňan nevidí na jakým je patře...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Postihy v podtemnu
to uz se resilo a vsecko je to v poradku 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Postihy v podtemnu
diskutuje se o tom i v týmu
jestli se ti zdá slepota malej postih, tak doporučuju vyzkoušet, proti tomu je penalta na AC a AB prd
patra se nezobrazujou schválně a nikdy se povrchňanům zobrazovat nebudou
jedno z možných řešení je zrušit povrchňanům postih v podtemnu a podtemňákům dát naopak noční bonus na povrchu
ale jak říkam, ani tým se zatím neshodl, takže do tý doby zůstává status quo
taky se čeká, jestli si podtemno najde stálý hráče nebo se stane jen gigantickým dungem pro povrchňany
jinak s tmou a případným infra/ultra viděním to nemá nic společnýho, to ti pomáhá v každý temný prostoře - povrch, podtemno, exteriér, interiér
postihy v podtemnu nesouvisej s tmou, proti tmě sou světýlka
jestli se ti zdá slepota malej postih, tak doporučuju vyzkoušet, proti tomu je penalta na AC a AB prd
patra se nezobrazujou schválně a nikdy se povrchňanům zobrazovat nebudou
jedno z možných řešení je zrušit povrchňanům postih v podtemnu a podtemňákům dát naopak noční bonus na povrchu
ale jak říkam, ani tým se zatím neshodl, takže do tý doby zůstává status quo
taky se čeká, jestli si podtemno najde stálý hráče nebo se stane jen gigantickým dungem pro povrchňany
jinak s tmou a případným infra/ultra viděním to nemá nic společnýho, to ti pomáhá v každý temný prostoře - povrch, podtemno, exteriér, interiér
postihy v podtemnu nesouvisej s tmou, proti tmě sou světýlka
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Postihy v podtemnu
No jo, ale mě to ale přijde nesmyslný(natvrdo to narvat), navíc teď mi ty postihy zase spadly, takže to je nějaký lol...
NAvíc ten blindness máš jen ve dne, ale v podtemnu jsou ty postihy nonstop(když fungujou)
tak je to jaksi docela nefér...(blind fight tuhle slabost řeší, ale kdo by oslepenej chodil po světě... bude rád když zaleze zpátky do jeskyně ze který vylez...)
Ale jestli se to teda řeší, tak se na něčem rozumným určitě schodnete... ale jestli ne, tak já bych byl další hráč co by si vesele skočil do podtemna zahrát, je to tam docela prima...
Kdyžtak se to teda řeší, tak můžete smazat ten topik...
NAvíc ten blindness máš jen ve dne, ale v podtemnu jsou ty postihy nonstop(když fungujou)
tak je to jaksi docela nefér...(blind fight tuhle slabost řeší, ale kdo by oslepenej chodil po světě... bude rád když zaleze zpátky do jeskyně ze který vylez...)
Ale jestli se to teda řeší, tak se na něčem rozumným určitě schodnete... ale jestli ne, tak já bych byl další hráč co by si vesele skočil do podtemna zahrát, je to tam docela prima...
Kdyžtak se to teda řeší, tak můžete smazat ten topik...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Postihy v podtemnu
to je přesně to, co nechcem, aby si povrchňan do podtemna "jen tak skočil"
pokud budou hráči nahoře i dole, nejspíš zůstanou postihy i když se třeba trochu poladí
pokud by dole nikdo nehrál, je možný, že by se zrušily, pak postrádaj význam
a jestli si myslíš, že postihy podtemňáka na povrchu řeší blindfajt tak se těžce pleteš, zkus si to, než vo tom začneš zasvěceně mudrovat
pokud budou hráči nahoře i dole, nejspíš zůstanou postihy i když se třeba trochu poladí
pokud by dole nikdo nehrál, je možný, že by se zrušily, pak postrádaj význam
a jestli si myslíš, že postihy podtemňáka na povrchu řeší blindfajt tak se těžce pleteš, zkus si to, než vo tom začneš zasvěceně mudrovat
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Postihy v podtemnu
Nezapomen že podtemnak ve dne je na povrchu skoro nic, zatimco povrchnan dole má sice postih, ale může tam být kdykoliv a jak dlouho chce.. jinak lidi tam choděj pořád tak nevidim zatim nějakej velkej problém v tom
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Postihy v podtemnu
Nezkusim protože nemůžu hrát současně dole i nahoře
Jako nevim jak to je udělaný, jen jsem počítal s tím že dostaneš kouzlo blind, což v boji ti vyřeší blind fight, ale stále vidíš kulový...
Jde o to že povrchňan to má celej den, kdež to na povrchu to dostaneš jen ve dne a máš celou noc bez postihů... Nebo se zase pletu ?
Jaksi s takovejdlema postihama bych si opravdu hrál radši dole, protože budu vědět že jsem vždy ve výhodě...
No já bych tam teda radši chodil v tom časovým intervalu, než s takovýmhle postihem...
Jako nevim jak to je udělaný, jen jsem počítal s tím že dostaneš kouzlo blind, což v boji ti vyřeší blind fight, ale stále vidíš kulový...
Jde o to že povrchňan to má celej den, kdež to na povrchu to dostaneš jen ve dne a máš celou noc bez postihů... Nebo se zase pletu ?
No já bych tam teda radši chodil v tom časovým intervalu, než s takovýmhle postihem...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Postihy v podtemnu
blind ti udela cernou obrazovku
postih dole byl delanej kvuli atmosfere - a drowove a jiny sou tomu privykly - a tim padem ze sou aklimatizovany dole tak navrchu aby byli penalizovany nahore - je to jak s rybou taky na suchu lekne ale ve vode ma pré
postih dole byl delanej kvuli atmosfere - a drowove a jiny sou tomu privykly - a tim padem ze sou aklimatizovany dole tak navrchu aby byli penalizovany nahore - je to jak s rybou taky na suchu lekne ale ve vode ma pré
nwn
Re: Postihy v podtemnu
No víš co, ale to pak dost zvýhodňuje frakční boj dole, protože tě každej trefí...(každej PB 100%, otázka co z toho dole neni PB?)
Navíc 4 ab pro fightera je úplně jinej rozdíl jak 4 ab pro barda nebo class 3/4 ab...
o selhání kouzla nemluvě, to ani nevim jestli se to nastavuje jako % šance, nebo je to to kouzlo z HotU v beholdeřím doupěti, to by pak mág neměl skoro žádnou šanci...
hlavní věc proč se chodí do podtemna jsou suroviny na craft (vim že jeden kov byl kdysi na povrchu ale přesunul se dolu)
Jako já bych ten topik nejradši smazal, teda...
Navíc 4 ab pro fightera je úplně jinej rozdíl jak 4 ab pro barda nebo class 3/4 ab...
o selhání kouzla nemluvě, to ani nevim jestli se to nastavuje jako % šance, nebo je to to kouzlo z HotU v beholdeřím doupěti, to by pak mág neměl skoro žádnou šanci...
hlavní věc proč se chodí do podtemna jsou suroviny na craft (vim že jeden kov byl kdysi na povrchu ale přesunul se dolu)
Jako já bych ten topik nejradši smazal, teda...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Postihy v podtemnu
vyjde to tak nastejno jako povrch. Nejlepe se pomlouva, do ceho clovek nevidi.innfra wrote:(každej PB 100%, otázka co z toho dole neni PB?)
tohleto tema je ale o postizich. Jsou opravnene a nic se na nich menit nebude. Je dost hracu, co se pohybuji dole, takze asi nebudou tak velke. I kdyby se tam nikdo nepohyboval, stejne se nezmeni. Takze tak.
A zase se craftí...
Re: Postihy v podtemnu
Nomis to pekne zhrnul. Topic sa zamyka a hadze do kose. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Postihy v podtemnu
Postihy se resily a vyresily. Jak je rok dlouhej, tak nikomu nevadily a nevidim duvod, proc by najednou mely zacit vadit. Pokud nevis, jake ty postihy jsou, tak mi prijde trochu zcestny hodnotit je.
Vzhledem k tomu, kolik postav z povrchu do podtemna leze, ty postihy asi nejsou tak nesnesitelne, jak popisujes.
Pro predstavu.
Selhani mystickeho kouzla je v podtemnu pouze 10%.
Postava z podtemna ma na povrchu krome blindness take slow. Zkus si s tim chvilku prezit v nepratelskem prostredi.
Pro detailisty:
Postihy, ktere zaziva postava z povrchu v podtemnu jsou zpusobene Divine magii vazanou na bozstva panujici v podtemnu.
Vzhledem k tomu, kolik postav z povrchu do podtemna leze, ty postihy asi nejsou tak nesnesitelne, jak popisujes.
Pro predstavu.
Selhani mystickeho kouzla je v podtemnu pouze 10%.
Postava z podtemna ma na povrchu krome blindness take slow. Zkus si s tim chvilku prezit v nepratelskem prostredi.
Pro detailisty:
Postihy, ktere zaziva postava z povrchu v podtemnu jsou zpusobene Divine magii vazanou na bozstva panujici v podtemnu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.