1) za bosse u vodních elementálů chybí zkušenosti po zabití
2) tohle se mi stalo jen 1x: NPC nešly vidět z dálky, když byly u mě a já s nima bojoval, zasahovali mě, jako bych byl ve flatu (nejen na hod 20, ale i na 17, 18, apod). Když jsem se od nich vzdálil, okamžitě zmizeli
chybní "vodníci"
chybní "vodníci"
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: chybní "vodníci"
ktere NPC? nekdy tohle dela grafika, ze ti je nezobrazi. nemohli byt v im. invis, ze si je zprvu nevidel ?černý vlk wrote: 2) tohle se mi stalo jen 1x: NPC nešly vidět z dálky, když byly u mě a já s nima bojoval, zasahovali mě, jako bych byl ve flatu (nejen na hod 20, ale i na 17, 18, apod). Když jsem se od nich vzdálil, okamžitě zmizeli
jeslti se ti to stalo jen 1x tak to je jeste dobre. jeslti se ti to stane u neceho vzdy, tak to asi je treba resit. takove preskakovani ze nekdy neco proste je chyba kazdeho softwaru (u winu to vsici dobre zname
A zase se craftí...