Page 1 of 1

chybní "vodníci"

Posted: 15:19 24. Jul 2009
by černý vlk
1) za bosse u vodních elementálů chybí zkušenosti po zabití
2) tohle se mi stalo jen 1x: NPC nešly vidět z dálky, když byly u mě a já s nima bojoval, zasahovali mě, jako bych byl ve flatu (nejen na hod 20, ale i na 17, 18, apod). Když jsem se od nich vzdálil, okamžitě zmizeli

Re: chybní "vodníci"

Posted: 15:43 24. Jul 2009
by nomis_b
černý vlk wrote: 2) tohle se mi stalo jen 1x: NPC nešly vidět z dálky, když byly u mě a já s nima bojoval, zasahovali mě, jako bych byl ve flatu (nejen na hod 20, ale i na 17, 18, apod). Když jsem se od nich vzdálil, okamžitě zmizeli
ktere NPC? nekdy tohle dela grafika, ze ti je nezobrazi. nemohli byt v im. invis, ze si je zprvu nevidel ?
jeslti se ti to stalo jen 1x tak to je jeste dobre. jeslti se ti to stane u neceho vzdy, tak to asi je treba resit. takove preskakovani ze nekdy neco proste je chyba kazdeho softwaru (u winu to vsici dobre zname :D )