chybní "vodníci"
Posted: 15:19 24. Jul 2009
1) za bosse u vodních elementálů chybí zkušenosti po zabití
2) tohle se mi stalo jen 1x: NPC nešly vidět z dálky, když byly u mě a já s nima bojoval, zasahovali mě, jako bych byl ve flatu (nejen na hod 20, ale i na 17, 18, apod). Když jsem se od nich vzdálil, okamžitě zmizeli
2) tohle se mi stalo jen 1x: NPC nešly vidět z dálky, když byly u mě a já s nima bojoval, zasahovali mě, jako bych byl ve flatu (nejen na hod 20, ale i na 17, 18, apod). Když jsem se od nich vzdálil, okamžitě zmizeli