Nový systém přidělování xp za čas a rp
Nový systém přidělování xp za čas a rp
Nechápu proč se tady dějí takové změny, nerozumím co se tím chce dosáhnout. Odrazuje to akorát hráče od RP hry a s takovou se to ubírá směrem ke creepeni. A ještě to je nefér vůči hráčum co mají nízký lvl o proti těm co mají vysoký.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Souhlasím s Atomem, já většinu lvlů co mám, jsem získal RPením (časovkama) a nejsem sám, třeba i taková Kora která už nemá za potvory exp. má lvly díky časovkám.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Presne tak pridávam sa k tomu ... toto je proste úplné zamedzenie tomu, aby vôbec mali postavy nejakú tú šancu získať vyšší lvl ako tých 25-26, ktorý sa dá nahrabať neustálym obiehaním prahvozdu ...
a s tým, že sa takto všetci obrátia na creepenie, s tým súhlasím ... ja som si doteraz povedala, načo chodiť všetko psychopaticky zabíjať .. radšej si pekne zaRPím, nebudem vraždiace monštrum a síce pomalšie postúpim ako pri creepení, ale to nevadí.
Teraz ale je temer nereálna šanca postúpiť vyššie.
Prečo radšej jednoducho nezakážete vyšší lvl ako 30 už od základu a máte pokoj? a nie takto zbytočne znechucovať hráčov. Ani nejdem písať, koľko sa mi ich sťažovalo.
Len ešte pridám, že to nie je nespravodlivé voči nižším levelom, lebo tie získavajú aj časové xp aj xp za príšerky ... vyššie levely majú časové xp 1-2 .. a za príšerky a aj väčšiny bossov 1xp
a s tým, že sa takto všetci obrátia na creepenie, s tým súhlasím ... ja som si doteraz povedala, načo chodiť všetko psychopaticky zabíjať .. radšej si pekne zaRPím, nebudem vraždiace monštrum a síce pomalšie postúpim ako pri creepení, ale to nevadí.
Teraz ale je temer nereálna šanca postúpiť vyššie.
Prečo radšej jednoducho nezakážete vyšší lvl ako 30 už od základu a máte pokoj? a nie takto zbytočne znechucovať hráčov. Ani nejdem písať, koľko sa mi ich sťažovalo.
Len ešte pridám, že to nie je nespravodlivé voči nižším levelom, lebo tie získavajú aj časové xp aj xp za príšerky ... vyššie levely majú časové xp 1-2 .. a za príšerky a aj väčšiny bossov 1xp
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
taky se pridam
jeste bych pochopila kdyby casove expy byli tim vyzsi,cim vyzsi je lvl....
na vysokych lvl nepujdou jak vycreepene xp tak casove
(tudiz nulovy bod)
tenhle system pridelovani xp "nuti" hrace creepit.....je tohle smyslem zmeny?
jsem jedna z hracu co hraji pro zabavu z rp a ne creepeni,myslela jsem ze kdyz to je rp svet,tak by hraci co maji rp jako prioritu meli byt spise vice cenni......
kdyz uz nemaji byt vysoke lvl,tak proc spise nesnizit pridel vycreepenych xp nez-li casovych?kdyz jsme ten rp svet
myslim ze ackoliv rozhodnuti jiz padlo,stale se da zvazit a pozmenit..........
(jen pro poradek...tohle neni znevazeni rozhodnuti clenu tymu thalie,nybrz prosba o znovuuvazeni nad rozhodnutim pro pridel casovych xp)
jeste bych pochopila kdyby casove expy byli tim vyzsi,cim vyzsi je lvl....
na vysokych lvl nepujdou jak vycreepene xp tak casove
tenhle system pridelovani xp "nuti" hrace creepit.....je tohle smyslem zmeny?
jsem jedna z hracu co hraji pro zabavu z rp a ne creepeni,myslela jsem ze kdyz to je rp svet,tak by hraci co maji rp jako prioritu meli byt spise vice cenni......
kdyz uz nemaji byt vysoke lvl,tak proc spise nesnizit pridel vycreepenych xp nez-li casovych?kdyz jsme ten rp svet
myslim ze ackoliv rozhodnuti jiz padlo,stale se da zvazit a pozmenit..........
(jen pro poradek...tohle neni znevazeni rozhodnuti clenu tymu thalie,nybrz prosba o znovuuvazeni nad rozhodnutim pro pridel casovych xp)
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Odrazuje to hráče od RP? Kdysi tady žádnej systém na časové exp nebyli a taky ho lidi hráli, protože ho chtěli hrát.. uvědomte si že tohle je odměna za něco, co je na tomhle serveru podmínkou.. kdyby se časové nezaváděli tak po tom ani nevzdechneteATom wrote:Nechápu proč se tady dějí takové změny, nerozumím co se tím chce dosáhnout. Odrazuje to akorát hráče od RP hry a s takovou se to ubírá směrem ke creepeni. A ještě to je nefér vůči hráčum co mají nízký lvl o proti těm co mají vysoký.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Krata wrote:Odrazuje to hráče od RP? Kdysi tady žádnej systém na časové exp nebyli a taky ho lidi hráli, protože ho chtěli hrát.. uvědomte si že tohle je odměna za něco, co je na tomhle serveru podmínkou.. kdyby se časové nezaváděli tak po tom ani nevzdechneteATom wrote:Nechápu proč se tady dějí takové změny, nerozumím co se tím chce dosáhnout. Odrazuje to akorát hráče od RP hry a s takovou se to ubírá směrem ke creepeni. A ještě to je nefér vůči hráčum co mají nízký lvl o proti těm co mají vysoký.
Tak to se potom nemělo zavádět nikdy a ne něco zavést a potom zpátky vzít. To je jak kdyby ti někdo dal auto a potom by ti ho stejně vzal. Taky bys nebyl rád, anebo byl?
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Rekl bych to asi tak, clovek se namlsal toho co bylo a bylo to pro nej dobre a ted kdyz ma o to prijit, tak se mu to nelibi... proste to tak je
Ale ona to zas az takova zasadni zmena prec neni, pokud se s nekym setkate, tak prec vam jdou vetsi XP, nezli kdyz jste sami, a takhle by to snad melo byt...
Vsak si toho mame vazit a je to pro nas prec jako odmena, ne samozdrejmnost.
Ale ona to zas az takova zasadni zmena prec neni, pokud se s nekym setkate, tak prec vam jdou vetsi XP, nezli kdyz jste sami, a takhle by to snad melo byt...
Vsak si toho mame vazit a je to pro nas prec jako odmena, ne samozdrejmnost.
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Já s tím souhlasím. Časové se pořád projeví dost podstatně do vysokého lvlu. Postupem na epickou úroveň se postava stává opravdovým hrdinou. Je blbost stát se někým tlacháním. Epické lvly mají být stále pomalejší a odpovídat hraní postavy, jejím zásluhám a aktivitě, ne snaze vyždímat ze systému co nejvíc xp.
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Miky wrote:Já s tím souhlasím. Časové se pořád projeví dost podstatně do vysokého lvlu. Postupem na epickou úroveň se postava stává opravdovým hrdinou. Je blbost stát se někým tlacháním. Epické lvly mají být stále pomalejší a odpovídat hraní postavy, jejím zásluhám a aktivitě, ne snaze vyždímat ze systému co nejvíc xp.
mysliš si že je už tak lehké dostat se třeba na 30 lvl? Máme k dispozici 40 lvlu zatím toho nikdo nedosáhl a ještě se to bude spomalovat. S takovou to zachvili člověka přestává bavit.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
souhlas pred wipem to vubec nebylo a kazdej s tim dokoazal zit a hral si furt to svoje ...casem mozna budou ty lokace aby se i epicove vyzili 
a komu to uz ani v prahvozdu nedava tak je desnej creeper a mel by se stydet
a komu to uz ani v prahvozdu nedava tak je desnej creeper a mel by se stydet
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Hlavně myslím, že nemá být lehké dostat se na 30lv. Že jsou k dispozici neznamená, že musí být využité, ber to jako rezervu pro dlouhohrající RP hráče, kteří se podílí na chodu světa.ATom wrote:mysliš si že je už tak lehké dostat se třeba na 30 lvl? Máme k dispozici 40 lvlu zatím toho nikdo nedosáhl a ještě se to bude spomalovat. S takovou to zachvili člověka přestává bavit.
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Miky wrote:Hlavně myslím, že nemá být lehké dostat se na 30lv. Že jsou k dispozici neznamená, že musí být využité, ber to jako rezervu pro dlouhohrající RP hráče, kteří se podílí na chodu světa.ATom wrote:mysliš si že je už tak lehké dostat se třeba na 30 lvl? Máme k dispozici 40 lvlu zatím toho nikdo nedosáhl a ještě se to bude spomalovat. S takovou to zachvili člověka přestává bavit.
Dlouho hrajících hráču tady vidím jen pár, tím myslím Berserka a možná ještě někoho, to je potom trochu smutné když jsou tady takoví jen třeba dva. Tak nejsíš je něco špatně vzhledem k počtu.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Ano časem budou nové lokace... = kdy?
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
Já si to myslím, když tu má někdo ani ne az půl roku hraní 31. level a to skoro jen pomocí časových expů... Takže bylo něco špatně a byla nutná změna.ATom wrote:mysliš si že je už tak lehké dostat se třeba na 30 lvl? Máme k dispozici 40 lvlu zatím toho nikdo nedosáhl a ještě se to bude spomalovat. S takovou to zachvili člověka přestává bavit.
Jakože čím vyšší level, tím rychlejš by se expilo? To je vtip?G14 wrote:jeste bych pochopila kdyby casove expy byli tim vyzsi,cim vyzsi je lvl....
XP se nezastaví, jen jsou menší. V současné podobě není Thalie na levely 25+ stavěná.G14 wrote:na vysokych lvl nepujdou jak vycreepene xp tak casove(tudiz nulovy bod)
Když hraješ pro zábavu, k čemu potřebuješ xp? Dělej něco pro svět, zapoj se do dění a DM tě jistě odmění.G14 wrote:jsem jedna z hracu co hraji pro zabavu z rp a ne creepeni,myslela jsem ze kdyz to je rp svet,tak by hraci co maji rp jako prioritu meli byt spise vice cenni......
Před wipem nebyly žádný časový expy a zdá se mi, že lidi hráli víc RP než teď...
Stejně má většina postav dost velkou část časových xp nasbíraných v craftu, tak tu neplkejte o neustálé RP hře. Zeptejte se sami sebe, čím se vaše postava podepsala na Thalii. Tím, že zabila nejvíc monster nebo craftí nejlepší věci?
Rozhodnutí padlo a není důvod jej měnit. Takže je tato debata bezpředmětná!G14 wrote:myslim ze ackoliv rozhodnuti jiz padlo,stale se da zvazit a pozmenit..........
Až je někdo udělá. Každý se může zapojit do WB prací a urychlit tak vývoj nových věcí.Czech_Luthor wrote:Ano časem budou nové lokace... = kdy?
Souhlasím. Hezky napsáno.Miky wrote:Časové se pořád projeví dost podstatně do vysokého lvlu. Postupem na epickou úroveň se postava stává opravdovým hrdinou. Je blbost stát se někým tlacháním. Epické lvly mají být stále pomalejší a odpovídat hraní postavy, jejím zásluhám a aktivitě, ne snaze vyždímat ze systému co nejvíc xp.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Nový systém přidělování xp za čas a rp
To CzechL:A tyhle jakoby nenapadne vykriky nejsou taky moc na miste.
Jestli si myslis, ze team pro tvou potechu toho dela malo, tak se muzes ukazat
Jestli si myslis, ze team pro tvou potechu toho dela malo, tak se muzes ukazat
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.