Page 1 of 1

Pružný útok

Posted: 09:56 04. Aug 2009
by Freddy
Chtěl jsem se zeptat zda-li má někdo zkušenost s odborností Pružný útok .
Nepřátelé by neměli získávat příležitostný útok vůči postavě která se kolem nich v boji pohybuje , pravda je že však příležitostný útok dále směle získávají :D .


Má smysl si tu odbornost brát ? (nechat) buguje to ?

:?:

Re: Pružný útok

Posted: 10:18 04. Aug 2009
by DenGrasse
Podle mých zkušeností (ne ovšem z Thalie) to funguje dobře. jediný případ, kdy nepřítel zská opposite attack je ten, kdy na počátku boje vyhraje iniciativu. Jakmile se postava dostane na řadu, spring attack se aktivuje a pak už na mne nikdo žádný opposite attack nezískal.

Re: Pružný útok

Posted: 10:41 04. Aug 2009
by Freddy
Tak tohle si ještě ověřím díky , mně se zdálo že příležitostné útoky proti mé postavě vycházejí ve chvíli kdy dám uspěšný útok s SD ze stínu a následujícím ústupu od protivníka .

Re: Pružný útok

Posted: 11:24 04. Aug 2009
by photter
pro zloděje je to zbytečný, počítám, že stejně maxuješ tumble a jak máš nad patnáct, žádnej opportunity už tě netrefí, škoda featu

Re: Pružný útok

Posted: 19:29 04. Aug 2009
by Freddy
jj do Akrobacie dycinky bodíky díky za rady.

Re: Pružný útok

Posted: 19:34 04. Aug 2009
by Dilvish
Já ten feat mám s válečníkem a nikdy jsem si nevšiml, že by nefungoval nebo nějak zlobil.

Re: Pružný útok

Posted: 00:10 05. Aug 2009
by Prometheus
Myslim ze neschytas prilezitostny v tom pripade ak sa blizis k protivnikovi v utoku ale ked chces prchnut tak kludne ten prilezitostny dostanes.Preto sa to vola pruzny UTOK... myslim.

Re: Pružný útok

Posted: 00:28 05. Aug 2009
by DenGrasse
Spíš myslím že je to o tom co jsem psal, tj. můžeš ho dostat pokud inicijuješ boja prohraješ iniciativu. To se při tom útoku ze stínu může stávat docela často. jak říká photter, pro postavu s vysokým tumble zbytečné...