Otrhane oznameni

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Otrhane oznameni

Post by 566344 »

V karathskem pristavu a na obou nejblizsich karathskych farmach se objevilo oznameni. Na otrhanem podkladu ocividne ne prilis zrucne rukodelne vyroby je pevnymi tahy psano:

Autorske cteni z poetickeho - lyricky i tragicky ladeneho - cyklu "Poezie z pouste". Obcerstveni NEzajisteno. Osvetleni NEzajisteno. Kona se za kazdeho pocasi.
Soucasti autorskeho cteni bude i soutez o nejvytrvalejsiho jedlika - ten, kdo bude schopen pozrit cely zitny chleb podle specialniho poustiho receptu vyhraje zhotoveni basne na jim zvolene tema (samozrejme v rozumnem rozsahu jednoho pergamenu). Pripadna dalsi cena pro vyherce zalezi na pripadne odmene pripadne dorazivsiho movitejsiho darce z rad ucastniku - autor ji nezarucuje.

Vstupne: dobrovolne
Misto konani: v blizkosti kolbiste u Karathy
Cas konani: pri nejblizsim novu mesice

podpis trojpismenny: LRS

// aneb videl bych to klidne na zitrek, tj. 20.6., sedm vecer. Iniciative se meze nekladou, klidne se muze nekdo dalsi pridat. :)
// edit: chyba data konani
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

// pokud mohu poprosit na onen cas nejakeho DM: bohate si vystacim s par rozhozenymi lavicemi - ale mozna se tam objevi prislusnici "hornich deseti tisic" - a jejich pozadavky nedokazi odhadnout predem :)
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Počkej, kde to chceš udělat přesně? Vždyť kolbiště je pro to už připravený :)
DM
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Michal wrote:Počkej, kde to chceš udělat přesně? Vždyť kolbiště je pro to už připravený :)
Resil jsem tu otazku, zda si IC muze kde kdo dojit a "zabrat" kralovske (?) kolbiste. Bylo mi naznaceno, ze IC urcite ne. Ze se musi podat nejake pozadani na magistrate hlavniho mesta... eh, co to placam. Proste nejake pozadani. Daanri mi naznacil, ze tomuto bude vyhoveno, takze uz jsou me dotazy ohledne moznosti pouzit kolbiste bezpredmetne.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

// zadny DM nebude treba - je tam vse pripraveno.
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Tak šup hráči,jděte se tam podívat :D
DM
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Michal wrote:Tak šup hráči,jděte se tam podívat :D
REkl bych, ze jsem vycerpal posluchace jeste drive nez tema samotne. :)

edit: Pls, promazte to tady.
Locked