Page 1 of 1

Otrhane oznameni

Posted: 23:41 19. Jun 2007
by 566344
V karathskem pristavu a na obou nejblizsich karathskych farmach se objevilo oznameni. Na otrhanem podkladu ocividne ne prilis zrucne rukodelne vyroby je pevnymi tahy psano:

Autorske cteni z poetickeho - lyricky i tragicky ladeneho - cyklu "Poezie z pouste". Obcerstveni NEzajisteno. Osvetleni NEzajisteno. Kona se za kazdeho pocasi.
Soucasti autorskeho cteni bude i soutez o nejvytrvalejsiho jedlika - ten, kdo bude schopen pozrit cely zitny chleb podle specialniho poustiho receptu vyhraje zhotoveni basne na jim zvolene tema (samozrejme v rozumnem rozsahu jednoho pergamenu). Pripadna dalsi cena pro vyherce zalezi na pripadne odmene pripadne dorazivsiho movitejsiho darce z rad ucastniku - autor ji nezarucuje.

Vstupne: dobrovolne
Misto konani: v blizkosti kolbiste u Karathy
Cas konani: pri nejblizsim novu mesice

podpis trojpismenny: LRS

// aneb videl bych to klidne na zitrek, tj. 20.6., sedm vecer. Iniciative se meze nekladou, klidne se muze nekdo dalsi pridat. :)
// edit: chyba data konani

Posted: 00:56 20. Jun 2007
by 566344
// pokud mohu poprosit na onen cas nejakeho DM: bohate si vystacim s par rozhozenymi lavicemi - ale mozna se tam objevi prislusnici "hornich deseti tisic" - a jejich pozadavky nedokazi odhadnout predem :)

Posted: 11:22 20. Jun 2007
by Michal
Počkej, kde to chceš udělat přesně? Vždyť kolbiště je pro to už připravený :)

Posted: 12:28 20. Jun 2007
by 566344
Michal wrote:Počkej, kde to chceš udělat přesně? Vždyť kolbiště je pro to už připravený :)
Resil jsem tu otazku, zda si IC muze kde kdo dojit a "zabrat" kralovske (?) kolbiste. Bylo mi naznaceno, ze IC urcite ne. Ze se musi podat nejake pozadani na magistrate hlavniho mesta... eh, co to placam. Proste nejake pozadani. Daanri mi naznacil, ze tomuto bude vyhoveno, takze uz jsou me dotazy ohledne moznosti pouzit kolbiste bezpredmetne.

Posted: 18:28 20. Jun 2007
by 566344
// zadny DM nebude treba - je tam vse pripraveno.

Posted: 19:49 20. Jun 2007
by Michal
Tak šup hráči,jděte se tam podívat :D

Posted: 19:51 20. Jun 2007
by 566344
Michal wrote:Tak šup hráči,jděte se tam podívat :D
REkl bych, ze jsem vycerpal posluchace jeste drive nez tema samotne. :)

edit: Pls, promazte to tady.