zkouším hrát elfku druidku a chtěl jsem se zeptat na pár věcí.
Jak můžu uzdravit "nemocně vypadající zvíře", když na mě útočí? (nedávno mě málem sežral nemocný medvěd)
Proč některé zvířata mám přátelské a některé ne. (opět mě chcou sežrat)
A jednou se mi stalo, že jsem odlogl v lese, pak se lognu a zrovna do tlupy vlků, samozřejmě to dopadlo tak že ti už mě sežrali, takže očistec a tak.
A ještě poslední věc, nedávno jsem viděl jak litý medvěd zabil ptáky někde u jezera (tam jsem se ztratil), ale měl jsem ho přátelského, tak jsem jej ovládl a chodil se mnou, pak sem ho nechal stát a vrátím se pro něj a byl nepřátelský, naštěstí mě neviděl.
Jsou tyhle věci úmyslné a nebo to jsou chybky systému?
Dík za odpověď