Page 1 of 1
Dotaz na druidy
Posted: 11:59 09. Aug 2009
by -RoF-
Ahoj
zkouším hrát elfku druidku a chtěl jsem se zeptat na pár věcí.
Jak můžu uzdravit "nemocně vypadající zvíře", když na mě útočí? (nedávno mě málem sežral nemocný medvěd)
Proč některé zvířata mám přátelské a některé ne. (opět mě chcou sežrat)
A jednou se mi stalo, že jsem odlogl v lese, pak se lognu a zrovna do tlupy vlků, samozřejmě to dopadlo tak že ti už mě sežrali, takže očistec a tak.
A ještě poslední věc, nedávno jsem viděl jak litý medvěd zabil ptáky někde u jezera (tam jsem se ztratil), ale měl jsem ho přátelského, tak jsem jej ovládl a chodil se mnou, pak sem ho nechal stát a vrátím se pro něj a byl nepřátelský, naštěstí mě neviděl.
Jsou tyhle věci úmyslné a nebo to jsou chybky systému?
Dík za odpověď
Re: Dotaz na druidy
Posted: 12:15 09. Aug 2009
by kucik
Je to umyslne. Jenom to s tim odlogem jsem nepochopil.
Druid(a ranger) ma nektera zvirata pratelska, podle toho, kolik ma v Animal Empathy. Cim vetsi zvire, tim hur se stava pratelskym.
Nekdo se o tom asi rozepise vic.
Re: Dotaz na druidy
Posted: 12:40 09. Aug 2009
by -RoF-
kucik wrote:Je to umyslne. Jenom to s tim odlogem jsem nepochopil.
Druid(a ranger) ma nektera zvirata pratelska, podle toho, kolik ma v Animal Empathy. Cim vetsi zvire, tim hur se stava pratelskym.
Nekdo se o tom asi rozepise vic.
Já odlogl při toulkách v dorenském hvozdu u propasti, bylo to ve dne a nikde kolem žádná zvěř, pak jsem po čase logl do hry a byla noc a objevil sem se zrovna mezi vlkama.
A dík za odpověd.
Re: Dotaz na druidy
Posted: 12:47 09. Aug 2009
by pepa48
to je totiž tím, že na Thalii funguje dynamickej spawn potvor a ve dne může bejt v lesích relativně bezpečno, avšak v noci se spawnou nepřátelský NPC... proto je dobrý odlogovávat na bezpečnejch místech, kde je klid jak ve dne, tak i v noci.. jestli ti nevyhovuje u druida město, tak radim např. Shardonskej hájek
Re: Dotaz na druidy
Posted: 14:20 09. Aug 2009
by Skipp
Ak natrafíš na zviera ktoré "vypadá nemocně" môžeš ho uzdraviť kúzlom "vyleč lehká zranění" Dostaneš aj nejaké xp, tie sú vždy iné ,tak nebuď z toho zarazený,keď za veverku dostaneš 50 a za vlka 20.
Ak nemocné zviera na teba útočí tak máš na výber: Buď ho rýchlo vyliečiť útčiaceho alebo si ho ochočiť a teda neriskovať podsvetie - ale keď máš ochočené zviera,liečenie nefunguje. No a samozrejme môžeš zdrhať alebo sa mlátiť to už je na tebe. Každopádne odporúčam ti tie kúzla uložiť vo väčšom počte,stáva sa že najdeš aj tri nemocné zvieratá pri sebe.
EDIT: Medveďa keď ovládneš tak si v bezpečí ,ale to ovládnutie netrvá večne. Čím vačšie "porozumění zvířatúm" tým dlhšie ho udržíš ovládnutého,ale akonáhle sa uvolní tak zaútočí.
Re: Dotaz na druidy
Posted: 08:02 10. Aug 2009
by -RoF-
Aha dobrá dík za odpovědi.
Aspoň už vím že odlognout radši na přechodu lokace a nebo někde v bezpečných lokacích a ne uprostřed.
A nechodit k velké zvěři na nízkém lvlu
Včera moje Alice zase málem vběhla ke skupince lítých tygrů, ale jeden z nich se zrovna přátelsky netvářil, jelikož nebyla "okořeněná" dostatkem bylin, aby jim aspon chutnala, tak utekla

.