padat mi hra
Posted: 18:01 19. Aug 2009
zdravit, nevedieť prečo mi stále padať hra v mesta v dielna keď trénovať remesla
Můžeš zkusit vypnout všechny věci typu třpitivá voda,obloha,atp... snad nějaký placeably, nebo něco takovýho to myslím můžou schazovat kvůli tomu.jachyra wrote:Ja bych sa tiež k tomu pridala, že mi strašne často padá hra ...
Pričom máme ale notebook a stolný počítač, oba s dobrými grafikami, na jedno vista, na druhom bolo XP, teraz win7 ... oba sú rôzne nwn s rôznymi cd kľúčmi (jedno originálka, druhé stiahnuté) a predsa na oboch úplne rovnako furt padá nwn.
Nie je nejaký nápad, čím to môže byť? Pochybujem, že by netom, lebo nepadne thalia, ale padá celé nwn ako hra