Page 1 of 1

padat mi hra

Posted: 18:01 19. Aug 2009
by Drobček
zdravit, nevedieť prečo mi stále padať hra v mesta v dielna keď trénovať remesla

Re: padat mi hra

Posted: 08:52 20. Aug 2009
by kucik
Zkus si stáhnout detaily grafiky. Napiš co používáš za kartu a ovladač. Zkus jinou verzi ovladačů.

Re: padat mi hra

Posted: 13:31 20. Aug 2009
by jachyra
Ja bych sa tiež k tomu pridala, že mi strašne často padá hra ...
Pričom máme ale notebook a stolný počítač, oba s dobrými grafikami, na jedno vista, na druhom bolo XP, teraz win7 ... oba sú rôzne nwn s rôznymi cd kľúčmi (jedno originálka, druhé stiahnuté) a predsa na oboch úplne rovnako furt padá nwn.
Nie je nejaký nápad, čím to môže byť? Pochybujem, že by netom, lebo nepadne thalia, ale padá celé nwn ako hra ;)

Re: padat mi hra

Posted: 16:48 22. Aug 2009
by Arsen
jachyra wrote:Ja bych sa tiež k tomu pridala, že mi strašne často padá hra ...
Pričom máme ale notebook a stolný počítač, oba s dobrými grafikami, na jedno vista, na druhom bolo XP, teraz win7 ... oba sú rôzne nwn s rôznymi cd kľúčmi (jedno originálka, druhé stiahnuté) a predsa na oboch úplne rovnako furt padá nwn.
Nie je nejaký nápad, čím to môže byť? Pochybujem, že by netom, lebo nepadne thalia, ale padá celé nwn ako hra ;)
Můžeš zkusit vypnout všechny věci typu třpitivá voda,obloha,atp... snad nějaký placeably, nebo něco takovýho to myslím můžou schazovat kvůli tomu.