Na notebooku mám ATI grafickou kartu a kdykoliv uvidím jezdce na koni, tak mi padne hra.
Na kompu mám nVidii a tyhle problémy nemám.
Potřebuju zjistit, jestli to je grafikou a tak se chci zeptat - má někdo ATI grafiku a stejné problémy?
Říkejte mi Sob Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
ATI mám a bez problému, takže buď to bude v nastavení, nebo v uplně něčem jiném.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde. Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Ja mám na jednom compe ATI, na druhom GeForce a fachajú obe parádne a ani raz to pri koňoch nepadlo.
madam Kora Meynolds- bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka