Page 1 of 1

ATI a koně

Posted: 15:19 25. Sep 2009
by Sobik
Na notebooku mám ATI grafickou kartu a kdykoliv uvidím jezdce na koni, tak mi padne hra.
Na kompu mám nVidii a tyhle problémy nemám.
Potřebuju zjistit, jestli to je grafikou a tak se chci zeptat - má někdo ATI grafiku a stejné problémy? :cry:

Re: ATI a koně

Posted: 17:08 25. Sep 2009
by Tretas
ATI mám a bez problému, takže buď to bude v nastavení, nebo v uplně něčem jiném.

Re: ATI a koně

Posted: 19:23 25. Sep 2009
by jachyra
Ja mám na jednom compe ATI, na druhom GeForce a fachajú obe parádne a ani raz to pri koňoch nepadlo.