ATI a koně
Posted: 15:19 25. Sep 2009
Na notebooku mám ATI grafickou kartu a kdykoliv uvidím jezdce na koni, tak mi padne hra.
Na kompu mám nVidii a tyhle problémy nemám.
Potřebuju zjistit, jestli to je grafikou a tak se chci zeptat - má někdo ATI grafiku a stejné problémy?
Na kompu mám nVidii a tyhle problémy nemám.
Potřebuju zjistit, jestli to je grafikou a tak se chci zeptat - má někdo ATI grafiku a stejné problémy?